aklıma takılan birkaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve skajusz tarafından 27 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2 ay body den sonra vg yi bıraktım ve su anda fitness salonuna gidiyorum. hersey yolunda . yağlı bir vücutla baslamıstım vg ye sonuc alamadım fitnessta 2 ayda 5 kilo verdim , pazularım bacak kaslarım ve karın kısmı çok iyi gelişti fakat omuz ve göğüste sıkıntılarım var. fitness ta 2. ay doldu su anda . ilk ay sadece cardio yaptım ve sonucunu iyi aldım . 2. ayda artık hocam ağırlık kaldırmaya baslamamı soyledi . hafif bir programla calısıyorum su anda sorularım

* Kas kütlesi olusturmak icin az ağırlık cok tekrarmı - yoksa çok ağırlık az tekrarmı . kısaca değineyim omuz için lateral ve arnold yapıyorum ikiside 8*3(arnolda su anda 7.5 kg lateralde 4) - göğüs icin sadece dumbell press yapıyorum 10*4(10 kg)

*yağ yakımına devam etmek icin antrenman sonrası cardio yapıyodum 15 dk kosu 15 dk bisiklet ancak forumda bunun dogru olmadıgını aksine kasların eridiğini okudum bunun aslı varmı ? cardioyu antrenman oncesi yapsam fayda sağlarmı

teşekkürler

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antremandan once kardıo yapman daha ıyı olur.

hacım ıstıyorsan az tekrar cok agırlık

ornegın: 10-8-6 tekrar sayısı azaldıkca kıloyu altırman gerek

skajusz bunu beğendi.
  3. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anladım bunun adı piramit sanırsam ? 10 kiloyla 10 rep 12 kiloyla 8 - 6 - 6 rep yaparım o zaman teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş