Aklım Karıstı...!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Screechscream tarafından 10 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar bugun sitenize uye oldum ve butun konuları iyice okudum.Yaklasık bir aydır universal in carnitech ve glutamine nini kullanarak 5 kilo verdim.Tabi antreman oncesi ve sonrası protein tozu artı antreman sonrası protein tozuyla birlikte vitamin icerek.Kafamı karıstıran nokta ise vucudumdaki kas oranı ve yag oranında buyuk degisiklik oldu tabii sıkı bir dietle beraber ve sadece haftanın 4 gunu antreman yapıyorum.Daha hic cardio yapmadım.Ben bu isi profesyonel olarak yapmadıgım icin konuları biraz okuyunca tırstım.Umarım yanlıs bisey yapmıyorumdur..!!! Tabii arada bide aşk acısı girdi o da kilo vermeme etkili olmus olabilir :lol:

2. canpolat

canpolat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nakliye
    Yer:
    hatay
    selam

Kardeş öncelikle suplementleri bir kenara bırakıp beslenmenden bahset proteini ve karbonhidratı ne ölçüde almışsın ona bakalım ki kas mı gitmiş yağ mı gitmiş vücuttan. Ona göre bir değerlendirme yaparız.

3. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    1 ayda 5 kilo vermen normal. Spora başlayalı 1 ay olmuş ama daha şimdiden supp. kullanıyosun. bu yanlış bi hareket. yoksa daha öce spor yapıyodunda supp. a mı 1 aydır başladın ?

4. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii ki daha onceden spor yapıyordum fakat yazın 3 ay yurtdısına gittim tahmin ediceginiz gibi yiyebildigim sadece hamburger ve pizza oldu.Vucudumdaki yag oranı asırı derecede arttı.Diger arkadasın sorusuna gelince tam olcu olarak ne kadar karbo. ne kadar protein aldıgımı bilmiyorum.Sabah protein agırlıklı(peynir,yumurta cok az ekmek gibi)antremandan once ve sonra birer olcek protein tozu ve gerekli ilaclar gunduzleri meyvayla aksam uzeri balık veya tavuk icerikli salata yiyiyorum.Aksam yemegi yatmadn 4 saat once tuz kesinlikle yok seker ise cok az kullanıyorum.Umarım herseyi duzgun uyguluyorumdur..

5. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben diyet yaptığımda 1 ayda 7 kilo vermiştim. Aslında herşeyin ucu boğazdan geçiyor, sadece diyet kardiyo falan yok.

6. canpolat

canpolat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nakliye
    Yer:
    hatay
    selam

Kardeş öncelikle protein ve karbonhidrat hesabını iyi yapmak gerekiyor ki kas kaybı minumum olsun... Çünkü kas kolay kolay inşaa edilmiyor bunun bilincinde olmak lazım. Tuzu günlük 3 gr almak (çay kaşığının yarısı ) en iyi çünkü kramplar giriyor vücuda ve ağır aktivitelerde yeri çok önemli. Protein tozu yerine amino asit ve glutamine en iyisi, yağ yakıcılara çok güvenme bence, o tip ilaçları vücut kilo verişi durduğu zaman alsan daha iyi olur zaten ilk 5 kiloya kadar hiç bişe almasan da olur. Tabi protein ve karbonhidrat tamam olacak şekilde... Başarılar kardeş.

7. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız yardımlarınız icin tesekkurler arkadaslar.... Herkese ii antremanlar

8. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Sporsuz diet işe yaramaz..

Sanırım bu tartıya bindiğin de değişen ağarlıktı muhtemelen büyük bölümü kas ve sudur :( üzücü sporsuz diyet metabolizmayı darbe indirior blitz cok ii bliyor bu konuyu ona danışabilirsin..

Sayfayı Paylaş