Akşamları spagetti yemenin bi zararı olurmu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Eminem34x tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eminem34x

Eminem34x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim ben 14 yasındayım kilom 53 daha salona yazılalı 4 gün oldu kendime bir yemek listesi çıkarttım fakat akşamları hayvan gibi acıkıoıyurm daha yeni olmasına rağmen yağsız tussuz ot gibi makarna yemekten bıktım aksam programımda ton balıgı var ton balıgındada yağ var bu yüzden aksam ton balıgı yerine normal spagetti yesem bisi olurmu ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:21 ----------

Abiler acil cevap bekliorum lütfen gebercem açlıktan Allah aşkına biriniz yenilebilir deyin ltfen

2. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    yenilemez dersek kendine bir şey yapacak gibi konuşmuşsun :) ton balığının yağını süzerek ye ya da light ye o zaman yağsız olur çok zor değil. :) ton baalığı sağlıklı bir besin haftada 3-4 kere yenilebilir, makarnaya az miktarda yağ koyabilirsin mesela tereyağı ya da zeytinyağı ile kavur. makarnada kilo aldıran şey genelde soslarıdır, soslardan uzak dur derim, yoğurtla ye mesela, ya da üstüne domates sosu.

Son düzenleme: 27 Mart 2012
    ozpirik bunu beğendi.
  3. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    kardeş kendini bu kadar sıkma daha yaşın çok genç sebze ye akşamları yediğin yemeğe göre meyve yiyebilirsin mesela abartmadan tabiiki çünkü meyvelerde şeker bulunduğu için fazlası zarar verebilir birde süt ürünlerine yönel yoğurt ayran kefir vs. sadece kuru makarna ile kendini kısıtlama menemen ye bitkisel beslen yani sıkma bu kadar canını

Sayfayı Paylaş