Akşam içilen 2 ekstra bira

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AkrepHan tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugün aşırı ağır antreman yaptım fakat akşamda maç var ben bu akşam 2 ekstra içecem veya kolada içebilirim duurma bağlı kas gelişimime olumsuz bir etki yaparmı ? spordan gelince 1 kase yoğurt 100 gram tavuk göğsü (haşlama) 1 tabakta pilav yedim şimdide ton balıklı salata, yeşil mercimek ve tam tahıl ekmeği yiyecem ordan hemen sonra gidip maçı izleyecem maç izlerkende dediğim gibi 2 bira yada 3 4 bardak kola içsem kas inşasına eksi etki eder mi?

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bu kadar kafana takma arada bir kaçamak yapmak iyi gelir.

onbir, Azi ve AkrepHan bunu beğendi.
  3. Alfred

Alfred Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Amacını her türlü etkiler helede akşam akşam basit carb direkman yağ dönüşür illaki kola veya bira tüketiceksen bari cola zero tüketmeni öneririm ayrıca amacını bilmediğim için bir şey söyleyemiyorum fakat amaç yağ yakımıysa pilav, ekmek, mercimek felan biraz fazla carb alıyorsun gibime geldi.

AkrepHan bunu beğendi.
  4. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    kola yerine bira iç daha sağlıklı. tuborg tercih et, efesin içinde glukoz şurubu var.

onbir ve AkrepHan bunu beğendi.
  5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    bana kalırsa protein tozu koladan daha sağlıklı ; ancak yanlış anlama kassal gelişime kolanın kötü bir etkisi olmaz ben şahsen gazlı içeceklerden uzak duruyorum...
    tabi bunun bendeki gastrit problemi ile de alakası var...

AkrepHan bunu beğendi.
  6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok nadir içerim teşekkürler yorumlar için alfred amacım yağ yakımı ve kas inşası olduğu için ucu ucuna proteini tutturmak için tüketiyorum herşeyi :) yani günlük proteinmi almak için tüketiyorum tozda kullanmadığım içni mecburen anladım herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

7. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    konuyu kapatmıssın ama soylemeden gecemıcem. arada bıra,kola fln ıcmek ıstıyorsan ıc,sosyal hayatından asırı kısma.arada bır yapılan seyler butun +larını goturmez.

Azi, AkrepHan ve Suçicek bunu beğendi.
  8. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın 2 plastik bardak kola maç izlerken içtik 2 ekstrada maçtan sonra :) artık 1 hazirana kadar en fazla bu hafta içi bi kere daha içerim ondan sonra tatile kadar yasak .)

9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    bu güzeldi :D arkadaşlar maelsef bişey daha ekledim bi 100 ml votka içicem birazadan biralar ekstra olarak madem kaçamak yapıyorum adam gibi yapayım :D

10. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar takma idman sonrası sarhoş oldugumuz oldu :)

AkrepHan bunu beğendi.
  11. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bizler prof yada amatör bile değiliz. Bunu göz önüne almak gerekir eğer bu spordaki hurafeler yüzünden cinsellik,sosyal hayat sekteye uğruyorsa bence ya hurafeler akıldan atılmalı yada bu spor bırakılmalı.

Kendini kasarak memnun olmadığın halde katılmadığın bir aktivite gerek cinsel gerek sosyal, mutlu olarak geçirdiğin fakat bir kaç kadeh birşey içip biraz meze yediğin bir geceden çok daha zararlı olucaktır,birçok şey psikolojide bitiyor bence.

Ben yinede kafama takarım dersen light bira iç yada bira yerine 2 tek viski at.

AkrepHan bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadar çok şeyi kafanıza takmaya gerek yok. Sonuçta hep yapmadığın şey. Yok bu akşam şunu içersen kas geliştiremezsin diye bir şey yok sonuçta. Misal dün ben dün akşam alkolü biraz fazla kaçırdım. Bugun spora gitmedim. Çünkü biliyorum performansım çok düşecek. Bu tamamen benim bünyemle alakalı. Bu kadar kasmanıza gerek yok anlayacağınız

AkrepHan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş