Akşam 8-9 gibi alınan süt

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lantis44 tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar akşam 8-9 gibi içim light süt içiyorum. %0.1 yağ içeriyor.Sizce diyet için yanlış bir uygulamamı.Beni tok tuttuğu için içiyorum.Ortalama 250ml yani bir bardak içiyorum

Kalori olarak yaklaşık 90 kalori

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bende sabah kahvaltıda ve akşam yatmadan önce süt içiyorum yarım yağlı.Ancak kalsiyum fazlası zararlı.sabah süt,yumurta,peynir bide gece yatmadan alıyorum.Heralde günlük kalsiyum ihtiyacımdan fazlasını alıyorumdur.Zaten kalsiyumun fazlası demirin emilimini azaltır ve böbrek taşı yapma olasılığı olur.Bu yüzden gece aldığım sütü kesip yatmadan 1-1.5 saat öncesinden yeşil çay içicem.

3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben diyetteyim ona göre cevap yazsan.Yani yağlanma ve kilo artışı yaparmı.Kalsiyum zaten fazla almıyoruz gün içinde,adam gibi bir şey yemiyoruzki diyetteyiz diye o yüzden kalsiyum açısından zararı olmaz ben diğer yönden sordum.

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Diyetine yardımcı olur tok tutarak. Çok besleyicidir. Uykuda vücudu korur. Yağ oranı düşük, 250 ml sinde 12,5 karbo var bununda pek etkisi olacağını sanmıyorum ben içiyorum yatmadan önce.

5. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    Bende her gece bir bardak süt içerimm

6. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar diyet için hergün bir öğün haşlanmış ortalama 200gr makarna yiyiyorum.Bu sizce doğrumu veya yanlışmı öğlen yiyiyorum.

Sayfayı Paylaş