Akşam öğünü için alternatif?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve deady2k3 tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. deady2k3

deady2k3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, iyi bir vücudun öncelikle uyku ve iyi beslenmeden geçtiğini hepimiz biliyoruz. Ancak benim sorunum ikinci öğretim öğrencisi olmam.. Saat 17'den en az saat 21'e kadar okuldayım haliyle bu saatler arasında aperatifler ile idare ediyorum. (tost, bisküvi vb.) bu durumdayken izlemem gereken yol nasıl olmalıdır? Teşekkürler :)

2. tLh

tLh Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ben de ikinci öğretimim, yemeği hazırlayıp saklama kabına koyabilirsin.

3. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    bende i.öğretim okumustum tlh nin dediği gibi yapmassan öyle tostla bisküvü ile vs ile geçiştirceksen bu sporu hiç yapma

4. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    cikcik adam senden tavsiye istemiş sen fırça atıyosun. Varsa bildiğin söyle yoksa çek git artistliğin lüzumu yok ! Şimdi kardeşim 17 ile 21 arası ilk önce okula gitmeden bi yemeğini ye, proteinli , karbonhidratlı . Okula giderken yanına ekmek arası ton balığı, eti form bisküvi 2-3 paket, evde doğal yollarla hazırladığın veya aldığın protein takviyesi ( evde hazırladığın yoksa veririm) , veya yine ekmek arası evde nagıt kızartıp koyabilirsin. Bunun gibi şeylere bak. Ama yanına mutlaka sıvı birşeyler al. Hergün böyle gidersen ilerde bağırsaklardan çok çekersin. :)

5. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    ton balıklı vya tavuklu sandviç hazırla gayet basit ve soguk yenecek şeyler.
    bende ikinci ogretimdim :D

Sayfayı Paylaş