Ajans ile görüşmeye gideceğim fakat yüzüm :(

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve bgmbrk tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar yaşım 17 olacak az kaldı. Ergenlik dönemindeyiz salona başlayalı yumurta beyazına biraz fazla abandım,protein tozunuda sadece antremandan 2 saat önce ve antremandan sonra alıyorum. Malumunuz sivilceler salona gideli çok fazla çıkmaya başladı. Bende bu yazı boş geçirmemek adına ajansla modellik için görüşmeye gideceğim, çalışmak için, bir yandan gelir olsun diye. Ama ajansta modellik için istedikleri şartlar mevcut ama tek sorunum sivilceler.
    Sadede gelirsek, ben bu sivilceleri 3 gün içinde nasıl silip süpürebilirim.
    Yüzümü her fırsatta kağıt havluyla siliyorum fazla yağı alsın diye.
    Spordan önce ve sonra yıkıyorum.
    Sabah akşam yıkıyorum.
    Eğer sizin bi tavsiyeniz varsa söyleyin lütfen ama önemli nokta 3 gün içinde yok olması. Yorumlarınız için teşekkürler.
    :confused:

2. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Limon,sirke,yoğurt bunları bir dene...

yarım limonu sık yüzüne yedir

sirkeyi eline dök yüzüne yedir

yoğurdu yüzüne yedir bir süre sonra ılık suyla durula

Bunları ayrı ayrı zamanlarda dene hangisinden verim alacağını bilemem ama birisi muhakkak işe yarar...

Limon ve sirke asidik olduğundan yarama ihtimali yüksek...

Yoğurt ters tepkide oluşturabilir...

Ayrıca bol bol su iç cildin daha çabuk yenilenir....

Hiçbiri çare olmazsa doktora uğra

bgmbrk bunu beğendi.
  3. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende isim vermeyim ajansta modellik yapıyorum 20 yaşındayım Limon sirke zor iş dene genede ama yatmadan önce yüzünü suyla yıka günün kirini atmış olursun sivilceye gelirse niveanın ürünleri var onları dene 3 gün içinde fayda sağlarmı orası tartışılır ama değişim olur.

bgmbrk bunu beğendi.
  4. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    cildiye doktoruna git ve hemen kendine aknetrent veya zoratanin hapını yazdır 2side aynı zaten isimleri farklı 5 ay kullanıcan sabah kahvaltıdan sonra sonra bebek gibi yüze merhaba de

3 günde sivilcelerin gitmez bunlar yalan sirke flan dahada yüzüne zarar verirsin kağıt havlu gibi sert birşeyle yüzünü silme eğer siyah noktan varsa ve bunlar sivilce yapıyosa duş aldıktan sonra temiz yumuşak bir lifi iyice sabun yedir lifi siyah nokta olan yerlere sür masaj yaparak gözeneklerin açılsın zoratanin bu işte proff marka kullanmanı öneririm tek yan etkisi dudakları kurutma çatlatma.

bgmbrk bunu beğendi.
  5. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yakından bakınca burnumda ve gözlerimin 3 parmak boyu aşağısında fazla olmasada siyah noktalar var. Ben en iyisi cildiye doktoruyla görüşeyim :)

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    zoratanin yüzdeki siyah noktayıda kökünden yok eder cildiye uzmanına sor kullanabilrmyim bu hapı diye dandik hap yazmasın veya krem

7. egemen1

egemen1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    el arabasına binmeyi azalt :D

8. omerklsh

omerklsh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sivilce öyle 3 4 günde geçicek birşey değil.Ergenliktesin alışman lazım.Sivilcelerini patlatma ve cildiyeciye görün o sana uyduruk kaydırık ilaçlar vericek çogunlugu işe yaramıyacak o yuzden ruaccutane kullanmak istediğini söyle.

Bu ilacın çok yan etkisi var bende kullanıyorum spor yaparken felan bel agrısı yapıyor bazı kişilerde .Bende olmadı gerçi.ilacın tedavi süresi yaklaşık 6 ay eğer suratında pek bişey yoksa 3-4 aya kalmaz bebek gibi suratın olur.Benim daha 1 bucuk ay oldu

İlaç sivilceleri %100 geçiriyor ama dediğim gibi yan etkisi çok kullanmadan önce sen bir araştır yinede

9. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yüzündeki sivilcelerden önce duruşuna konuşma tarzına dikkat et orda sevdir kendini onlara .
    Daha önceden bu işi bende yaptım

10. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    zaten tam sivilce çıkacak yaştasın ergenlik sivilceri , yani 3 günde silip süpürme gibi bi durumun yok,
    yok etmek için türlü yollara girersen busefer yüzünüde deforme edersin hepten üzülürsün...

11. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    modellik için tip ve vücut dışında boy sınırı varmı ?

12. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    var 1.80 altı olmuyor

13. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sivilce öyle basit kozmetik ürünleriyle geçecek bir şey değil.Öncelikle sivilce dediğin şey bir hastalıktır bunu bilmen gerekir.Etfaftan duyduğun hurafelerle hareket etme.Sirke sür,diş macunu sür,maden suyu sür,limon,sarmısak sür vb.Bizim milletimiz doğuştan doktor olarak doğduğu için herkes her konu ile ilgili bir şeyler bilir.İleri gidip ilaç ismi de söyleyenler olur.Kafana göre hiçbir şey kullanma.3 günde geçmez o sivilceler bunu da söyleyeyim.Daha ergenlik dönemindesin.Normaldir.Eğer ki gerçekten kafaya takıyorsan gidersin bir dermatoloji hekimine.Anlatırsın durumu.Sana 2 alternatif sunar;

1)Topikal losyonlar + Antibiyotik tedavisi

Topikaller yüzü sürülen losyonlardır.Bu ilaçlardan birçok kişi fayda görür ancak tedavi sonrası için hiçbir şey garanti değildir.Yağlı bir cilde sahipsen ve hormonlarının tavan yaptığı ergenlik dönemindeysen sivilcelerin tekrarlama olasılığı yüksektir.

2)İzotretinoin türevi ilaçlar

Bunlar sivilce için %100 çözümdür.Piyasada roacutanne,zoretanin,acnegen gibi isimlerde satılıyor.6-8 aylık bir kullanma sürecin var.Her 1 kilon için 120-150 mg ilaç kullanıyorsun.Atıyorum 60 kilosun.60x120=7200.günlük 30 mg ilaç kullansan 240 gün eder.240 gün de 8 ay eder.Bu tedavi dediğim gibi %100 çözümdür.Sivilce sonrası da tekrarlama riskini %60-80 azaltır.Araştırmanı tavsiye ederim.

bgmbrk bunu beğendi.
  14. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Dediğin gibi sık sık yıkıyorsan hata yapıyorsun, cunku yıkarsan kurutursun ve bu kuruluğu farkeden ten ekstra yağ salgılar. Jellere bir gözat derim

bgmbrk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş