Ailemizin Değerini Bilemiyoruz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve muti5757 tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Arkadaşlar bizim ülkemizdeki aile ortamı o samimiyet annelerimizin babalarımızın kıymetini gerçekten bilemiyoruz.Onlar sadece bizim iyiliğimizi istiyor kendimi kaybetip bazen annemin babamın veya aileden birinin kalbini kırıyorum istem dışı ondan sonra oluşan pişmanlık beni yıpratıyor gerçekten özellikle bu günlerde supplement konusunda sık sık tartışıyoruz malum daha yetişkin değilim çoğumuzun annesi bu sporla ilgileniyoruz diye bize özel yemek yapıyor hiç kırmıyorlar bizi baba desen spor paramızı veriyor eğer yetişkin değilseniz suplement parasını bile veriyor ama gerçekten onların değerini bilemiyoruz bıktım bu pişmanlık duygusundan gerçekten şahsen kendim çok asiyim kendimi düzeltmem gerekiyor bizim toplumdaki anne baba hangi ülkede var saçımızın teli için gözünü kırpmadan canını verebilecek kaç tane anne baba var kendimize çeki düzen vermemiz gerekiyor gerçekten..

StoLen ve NacHo bunu beğendi.
  2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Yaşından dolayı olabilir. Ergenlik çağındasın anladığım kadarıyla asilikler olabilir tabi. Bunları sınırlayabilirsin. Sende sonuçta değerini bilmeliyiz diyebiliyorsan bence büyük bir sorunu ortadan kaldırdın. Şimdi konuşmalarda daha sakin olmaya çalışırsan sorun kalmaz.

muti5757 bunu beğendi.
  3. omerklsh

omerklsh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim benim annem hiç istediğim yemekleri yapmıyor y****adına yemekleri yağsız yada az yağlı yap diyorum . O bana sen spor yapıyosun diye agzımızın tadını bozamayız dıyo bende yemeklerı kendım yapıyorum adeta bir aşçı oldum :)

4. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Çocukluğumdan beri hep mantıklı düşünen biriyim. ergenlik çağımda bile hiç fevri hareketlerim olmadı bunda psikolojiye duyduğum meraktan ötürü okuduğum kitapların payıda çok büyük. Ailesini üzen kişilerde hep kendini düşünen empati yapamıyan ,aklıyla değil içgüdüleriyle hareket edenler oluyo. Bol bol kitap okumaya bak kendini eğit seni başkası değiştiremez kendi kendini geliştirmelisin.

5. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Muti bir an bu yazıyı benim yazdığımı düşündüm :).

muti5757 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş