Ailem ile Protein tozu arasında şikayetim :(.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve serkan2626 tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler BCAA,PROTEİN TOZU. GLUTAMİN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. Fakat nereye saklayacağım. Salona emanet etsem olmaz. Ailem çok sıkıntı ediyor beni. Napabilirim köyde doğmuş büyümüş cahil insanlar. Biz arastırmısız zararlı olmadığını kanıtlamıslar. Artık ürün almam vakti geldi. Nereye saklayabilirim nasıl yapabilirim nasıl ikna edebilirim arkadaşlar nasıl yapabilirim :(

2. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bi kere ailen hakkında cahil demen çok yanlış onlar istemediler köyde yaşamayı ayrıca ulu Önder köylü milletin efendisidir demiştir bunu unutma ailen de isterdi okumak vs. onlara uygun bir dille anlatmayı dene elinde somut deliller olsun sonuçta onlarda senin iyiliğini istiyorlar

Ankesörlü cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi...

3. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Benimkilerde böyleydi bir kere yakalandım artık saklama gereği duymuyorum. Ama baza varsa altı ideal. Bence hepsinden önce ailene dr. Mehmet ÖZ'ün protein tozu ile ilgili olan videosunu izlet ben o şekilde kabullendirdim.

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  4. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Adam ne sormuş sen ne söylemişsin

5. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    gayet doğru bir şey söylemiş polemiğe gerek yok.

Lorethlorien, Oqi ve mericboss99 bunu beğendi.
  6. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim ilk önce bakış acısını değiştirmek lazım bu sporda da böyle beslenmede de hayattaki herşeyde de arkadaş supplement almasına ailesinin karşı çıktığını söylüyor ve yanlış bakış açısıyla bakıyor olaya ve ona göre hareket ediyor bende bakış acısını değiştirmesi için tavsiyede bulundum

Ankesörlü cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi...

7. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Sanane o zaman niye atlıyorsun?

Bence her ailenin bakış açısı değiştiremez,nesil farkı var zihniyet farkı var öyle kolay değil.En iyi ihtimalle hadi zararlı olmadığına ikna oldu diyelim bu seferde gereksiz para israfı der.

Bence nesquik diye yutturabilirsin çikolatalı whey i zaten tadı aynı

8. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Senin gibi sahtekarlik yap diyerk akil vermemis arkadas en azindan.
    Doktor oz un videosunu izlet anlatmaya calis demis.yalancinin mumu yatsiya .sahtekarin isi hayra cikmaz.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

9. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    supplement kullanmana gerek yok , ailen izin vermiyorsa , supplement parasıyla et alabilirsin , kas gelişimine daha fazla katkısı olur

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    anneye babaya cahil diye hitap etmek cahilliğin en beteri değilmidir?
    kelime seçiminde istemeden hata yaptığını düşünerek uyarıyorum
    sözlerimize dikkat edelim

münzevi ve zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  11. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Anlatabiliyor olsa burda yardım ister mi? Sen herkesi kendi ailen gibi falan mı zannediyorsun? Sıcak bakmıyolar demekki öyle olsaydı buraya yazma gereği duymazdı kardeşim.Sahtekarlık ne? Saçmasapan laflar etme de çözüm öner boş işler yapma

12. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Cozum oneren onermis.ki bende aynisini soyledim.senin gbi onerenlere laf atmadim.anayi babayi cahil gorup laf anlamaz demek basta cahilligin en buyugu zaten.once zihniyetinizi degistirin
    Hileye hurdaya basvuracagnza adam akilli oturun konusun.istemezlersede almayin.ana baba nekadar kolay aldatilma yoluna gidiliyor.ananin babanin rizasi olmadan yapilan isde hayirda yoktur.bunu kafana sok once

13. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    benimde babamla fikirlerim hiç uyuşmaz ama bu onun cahil oldugunu gostermez bi kere böyle kelimeler konuşman yanlış ayrıca salona bırak ailen istemiyorsa benimde karşılar karşılar demiyimde yemek yerken sıkıntı yapıyolarlar ondan 3 ogun beslenıyorum elınden geldıgın kadar yap yani cok ters insanlarsa konuşmamaya çalış bu konuları mesela ben spor yaparken hemen gider babama anlatırım sevmediği halde oda haliyle kızar bende sıinirlenirim yani babama gidip sunu yapdım sunu bastım demsem olay cıkmaz sneınkide böyledir spor konusunu fazla acma ailene sen git yemegini ye tozunu iç fazla muhabbeti dönmesin o zaman bir sorun kalmaz

14. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    şimdi nesil farklılığından dolayı aile ile fikirler uyuşmayabilir hele ki vg konusunda zaten ülkemizde metropolde yetişmiş zengin bilgili aileyede sahip olsanız vg konusunda ve supplement konusunda yine kolay kolay destek görmezsin merak etme sen yapman gerekeni yap tartışmaya girme spor salonuna git supplement kullan iyi beslen gerisini boşver

Son düzenleme: 17 Haziran 2014
  15. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar k.b cahil insan derken, protein tozun neye faydası olduğunu bilmiyorlar. Anlatıyorum anlatıroyum. Mehmet özün videolarını izletiyorum. Yok bilmem neymiş haberlerde ölüyorlar ilaç felan sinir oluyorum ya. Cahil insan demisim herkez alınmasın onlar benim birer canlarım.

Yunusilkay bunu beğendi.
  16. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam sen öyle yaparsın,sen zihniyetini değiştir ailen istemiyor diye protein tozu almamak nedir ya? Hile hurda ne? Eğer arkadaşın ailesi protein tozunun gerekli bir şey olduğunu anlayacak kadar bilinçli olsalardı zaten konuşur çözerdi,ilaç gözüyle bakıyolar demekki.
    Ailenin rızası olmadan yapılan işte hayır yoktur ne demek ya? Altı üstü protein tozu alıyorsun saçmasapan konuşmuşsun gene

Ha bide,siz onun ailesini onun sevdiğinden çok sevmiyorsunuz artık adamı eleştirmeyi bırakın da sorusuna cevap verin burası vg forumu boş işlerinizi başka yerde yapın

17. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Helal olsun işte. Arkadaş yanlışlıkla söylemiştir üzerine gitmeye gerek yok.

18. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Parasini annesinden babasindan aliyorsa, kendi calisip kendi kazanmiyorsa hesap verecek.gerekirsede ailesi istymyrsa almayacak.bu benim gorusum.herkesin gorusu kendine.sen baba parasi yiyip ustunede parani nereye harcadigina dair ailenle oturup adamakilli konusmuyorsan herkesede aynisini onerme.
    Konu ne olursa olsun yalan isin icine girmemeli.kendin gibi kotu yola sevketme herkesi.
    Arkadas sana gelincede ailen istemiyorsa alma.o paraya beslenmene harca.annenle otur konus.toz almayacam ama her gun yemegimi yapacaksin de.onu kabul eder en azindan.

19. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozunu ne abarttınız,peyniraltı suyu,gir lor tavuk ye daha güzel gelişirsin

20. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    bencede eğer supplemente para verip yeteri kadar beslenmeyeceksen boşa para harcama tecrübeyle sabittir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş