Aile sofrasına oturamıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Sount5858 tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Sount5858

Sount5858 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar.benim sorum biraz özel ama antreman yapan arkadaşlar anlıyacaklardır yaklaşık 8 aydır aydır bu sporun içindeyim son gaz devam ediyoruz beslenmem antreman tam takırında.fakat aynı sofraya oturamıyorum ailemle beslenme yüzünden oturuyorum ama ayıp oluyor ben tavuk balık yiyorum onlar normal yemekler yani utanıyorum ben ayrı pişiriyorum yemekleri felan ama heleki bu ramazanda baya sıkıntı oldu hep beraber benim aldıklarımı yesekte benim beslenmeye birşey kalmıyor yani ben bu spordan önce evde tavuk pişince yemezdim bile ama el makum şimdi günde yarım kilo yiyoruz yani tavugundada degilim para sıkıntı olmasa isterimki butun aile temiz beslenelim hatta keşke onlarda spor yapsalar ama sıcak baktıkları bi durum deil varmı aynı şeyi yaşıyanlar önerileriniz vs..

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    onların yedikleri sağlıksız şeyler mi? yoksa tavuk yemedikleri için mi böyle sanıyorsun?

3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    yarım kilo tavuk yemek seni 100 gram tavuk + pilav + barbunya çorba gibi komplex bir ev yemeği menüsünden daha güçlü kılmaz, hatta güçsüz kılar. Benim geçmişimdeki hata. Yüksek protein dieti bir mittir arkadaşlar . Yüzlerce vejeteryan bb var adamlar 120-130 gr proteini geçmiyor bile.

derin_aker ve zeo64 bunu beğendi.
  4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Sizin beslenme düzeniniz nasıl ?

5. 0461788

0461788 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İnsan hic ailesinden yemek saklar mi çok ayip oturun beraber yeyin

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sount5858

Sount5858 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yav ne mal mal cevaplar gelmiş biri ev yemegi tavuktan iyi diyor biri ailesinden yemek saklarmı diyor.salak ailemden yemek saklamıyorum onlarla oturup yiyemiyorum.iftara evde olmuyorum veya değişiyor.tavukla ev yemegini karşılaştıran arkadaş ayrı bi kafa.ulan diyetteyiz ve günde sadece yarım kilo tavuk yemiyoruz yav diyet nedir biliyomusun yoksa yağlı yağlı musakaları borekleri ben göttürüm güçte ****de olmaz.''onların yemedikleri sağlıksız şeylermi tavuk yemedikleri içinmi bla bla bla'' diyen arkadaş yav dostum cöpten yemiyoruz yemegi ama diyetime uygun degil cok yağlı..yemekten sonra tatlılar felan anlıyomusun sağlıksız bu boyutta lütfen mantıgını kullanarak yorum at ki varsa.

Forum üyelerine hakaret, aşağılayıcı ithamlarda bulunmak, küfür ifadesi kullanmak yasaktır!

Üye bu mesajı sebebiyle 1 ay yasaklanma almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2015
  7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Ne diyo bu bebe :D

Forum üyelerine kullanıcı adlarıyla hitap ediniz. Forum kurallarını okuyunuz!

Üye bu mesajı sebebiyle 5 ceza puanı almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2015
  8. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    -_- kusura bakmaya ağabey bilemedik tanıyamadık seni :) senin bildiğin kadarını burada unutan insanlar var düzgün konuş ;)

9. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ilerliyen zamanda ailen alisiyor.
    O yüzden pek sorun olmaz ama ilk zaman da kötü oluyor

10. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Akşam yemeğinde 5 lira fazla verip yarım kilo daha alıyorum, birlikte yiyoruz. Bende böyle bir duzen var; Annem ben ne yersem aksam yemeginde de onu yapıyor. Tavuk balık, kendim alıyorum param yoksa evde kiler aliyor. Yani bu bir duzendir ekstra degil. Alisinca devamlılık haline geliyor. Sonuçta saçma sapan seylere para vermek yerine; Kola cips cekirdek veya fazladan sebze yemeklik almak yerine tavuk et alıyoruz. Tabi etraf konu komsunun "Cok zenginlermis gibi hergun et yiyorlar" geyigine maruz kalmamak icin eve sagda solda oyalanmadan sokuyorum.
    Bizim toplumda bunlarin lafi oluyor maalesef.

Calisthenics Athletics

11. 0461788

0461788 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sount annene babanada tavuk ver kardes yaziktir

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    günde 2 büyük biftek yerim, baklakil bol bol, sebze yemekleri ve tahıl ekmeği ile. çok büyük porsiyon meyve yemem, zeytin ve yağlı peynir de çok yerim. tüm besinlerden alırım (y/p/k) makro düzeni 120/140/300 falan oluyor, yağlanmıyorum da.

Sayfayı Paylaş