Aile Baskısı..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SteeLHammeR tarafından 25 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benim babamda benimle alay ediyor diyor 19 yaşındasın senın yaşındakıler evlenıyor sen hala agırlık kaldırıyorsun bır tane kız arkadaşın yok dıyor

Soğutuyorlar adamı spordan :(

Protein tozu yuzunden yaptıgım tartısmaların haddi hesabı yok zaten aralıka yında konu açmıştım dertleşmıstım az rahatladım sayenızde

proteın tozunu aldık ama aylarca çene döktum en son kendısıde ıctı tatmalık artık karısmıyor

SteeLHammeR ve Karakaş bunu beğendi.
  2. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar ne zamandır foruma uğramıyordum bu aralar vaktim oldukça girmeye çalışacağım. Son durumları söyleyeyim. Ailemle ilgili herhangibi bir sorun kalmadı. Hemen hemen yazmadığım süreden beri salonda stajyer antrenörlük yapıyorum. Valla şuan herşey çok güzel. İstediğim supplementi alabiliyorum artık karışmıyorlar. Seneyede yarışmaya girmeyi planlıyorum Allah'ın izniyle. Şuanki formum bulk 1.85cm 82kg 8kg yağ kol 41 kalf 47 omuz 125. Temmuz'da spor akademisi mülakatlarım var o yüzden Temmuz Ağustos gibi artık en son definasyonlu halimle fotoğraflarımı paylaşırım. Herkese iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş