Aile baskısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın üyeler benden büyük abilerim ben 15 yaşındayım ve v.g ile ilgileniyorum ama artık ailemden gelen baskı neredeyse bıraktıracak gibi oluyor ama sonuçta benim sağlığım benim hayatım demek sanıyorlar ki 3-5 ay da 6-7 yıl çalışan insanlar gibi t-shirt ün altından kalın kollar büyük göğüsler çıkacak sanıyorlar, ya da ilerde bırakırsam sarkacağı gibi klasik şeyler söylüyorlar yani artık yaptığım spordan bile soğutuyorlar ama herşeye rağmen kendimi düşünüyorum, çünkü ben kendimi bildim bileli cılız güçsüz birşeyim babamın boyuda çok uzun değil en fazla 1.80 olurum onunda garantissi yok o yüzden yapıyorum bu sporu ve seviyorum bana özgüven kazandırıyor ailemde gelip bana 1.70 sin boyun iyi daha yıllar var falan diyorlar zaten beslenmem kötü neremle uzayacağım ben?neyse paylaşırsam içimden atarım diye düşündüm herkeze teşekkürler...

2. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sana tek tavsiyem: sevdiğin şeyleri kulaklarını tıkayarak yapacaksın. Sen bunu yapmak istiyorsun, peki var mı daha ilerisi: yok :)

"FURKAN" bunu beğendi.
  3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bende tamamen öyle yapmaya odaklandım yazı da da dediğim gibi benim vucudum benim hayatım,ama artık klasikleşmiş kime başladım dediysem yok şöyle yok böyle sanki 5 yıl yapmışlarda zararını görmüşler :)

4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum banada evde baskı çok:)mutfağa irmeme bilem kızıyorlar daha 2. haftam bıktırdılar abim mekik çekerken görse hakaret ediyor gülüyor nabıo bu die felan antremandan gelince ayakta durcak halim kalmıyor "parası ile yoruluyor ayakta duramıyor hha" diyor felan extradan kimse bana bir şey almıyor evde aksine yediklerim gözlerine batıyor maddi durumda yok anlıcan işim çok zor daha başta iken bende bırakırım ama 1.75 56-58 kg felanım böle olmak rahatsızlık veriyor o yüzden tam gaz devam:)

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    evet maddiyat çok etkiliyor hergün 1 tane tavuk yesem galiba aile kalpten gider topluca.

6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    1 tavuk mu haha:D:D:Dhaftada 1 kere tavuk göğsü eve onada razıyım ben ama balıktan yöne sıkıntım yok..

7. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    o yüzden maaşın olmadan vg yapman yani birilerinin eline bakman çok zor oluyor.

8. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    evet aynen öyle. bir düşünsenize hergün eve tavuk, süt, lor peyniri filan alındığını. zaten bir de bu spor zamanla etkisini gösteren bir spor, bizimkiler bende pek bi değişiklik göremediklerinde "bir daha da ekstradan birşey isteme" dediklerinde, haksızsınız diyemem :)

9. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Şu spora başlayalı 18 gün oldu bir tavuk bacağı dahi yemedim.Fakat aileme kızamıyorum her gün tavuk yicek kadar zengin değiliz makarna sarıyo beni ama 42 gün sonra 2 aylık üyeliğim bittiğinde ne yapcam çok merak ediyorum umarım bırakmam iddia dan para tuttursam bari:Dweightlifterthums:

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Furkan daha 15 yaşındasın, acele etme...hele bi üniversite başlasın sen o zaman gör değişimleri, hem sende hem de ailende...bir de farklı bir şehire gidersen :)
    Daha uzun yıllar var önünde...

11. zalim0720

zalim0720 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar çok küçük şeyleri bahane ediyorsunuz maddiyatmış eve tavuk eti girmesiymiş... bunlar küçük bahaneler eğer gücünüz yetmiyorsa evde çalışın hiçbirşey alternatifsiz değildir. belki salonda çalışanlar kadar iyi olamazsınız ama mutlaka işinize yarar

12. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    yapmak istediğin şeyi yap kalbinin sesini dinle yardımcı olucaktır ;)

13. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yorum yapanlara teşekkür ediyorum fakat bir şeyi çok yanlış anlamışsınız ben günde 1 tavuk yiyemiyorum o yüzden bu kilodayım demedim sadece örnek verdim.

Sayfayı Paylaş