Agri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saime harman tarafından 23 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. saime harman

saime harman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Arkadaslar,
    Bu gun buldum bu siteyi ve hemen araniza katildim. Kendimi bildim bileli sporla ve agirliklarla iliskim olmustur.34 yasindayim ve iki cocugum var.
    30 dan sonra ozellikle kardio calismalari bana isgence gibi gelmeye basladi.Kosarken kosamaz oldum. Simdi sadece belli tempoda yuruyebiliyorum.
    Onun haricinde gurup derslerine katilmaktan hoslanmaya basladim.
    Sorun su gurup derslerinde kardio amacli calismalardan sonra once bacaklari calistiriyor hocalarimiz.Ama bi sure sonra o bacaklardaki agrimi desem acimi desem yoksa yanmami beni yarida biraktiriyor.
    Spor oncesi L carnitin ve l arginine l ornithine aliyorum.
    Vermem gereken kilo 3 bu arada.Ama gitmiyor. Boyum 148 kilom 45 ile 44 arasi oynuyor. Bu boyda 3 kilo fazla tabiki.
    Anteremanlar sirasinda ve sonrasinda bu agriyi ve aciyi en aza ne indirebilirki? Ozellikle dizlerim ve ust bacaklarim. Kalca veya ic bacak calisirken yaniyor gibi hissediyom.
    Ayrica streching konusunda da sorum olcak.Kutuk gibiyim artik.Nerde o yillar onceki esnek kiz, nerde ben.Yere egilip ellerimi bile degdiremiyorum.
    Bir cok bacak esneme hareketi yaparken tak diye kaliyorum.
    Nasil daha esnek olabilirim?
    Karin cevremdeki yaglardan kurtulmak icin Cla kullaniyorum. Diyet derseniz onu yapmam imkansiz diyet ozurlulerdenim.
    Aslinda benim yasimda iki cocuklu bir kadina gore fizigim cok iyi sayilir ama gel gor ki eski fotograflari gorunce icim aciyor.Kollarim kalinlasmis bedenim kalinlasmis.
    Incelmek icin haftada 4 ile 5 gun arasi 2 ile 3 saat spor yapiyorum.Kardio ise 2 gun 30 dk.Yurume seklinde.
    Kafanizi sisirdim ama yardimci olursaniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş