Agirlik sehbasi ile çakışma ve program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve akan_belen tarafından 18 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. akan_belen

akan_belen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Forumda çok fazla bilgi var çok okuyorum bu yüzden de kafam karismis durumda açıkçası.maaleaef isim geregi salona gidemiyorum bir süre gidip bırakmak zorunda kaldım.Simdi aşağıdaki giji bir sehba ve set aldım eve.Amacim kilo almak ve hacım kazanmak
    Okduklarima göre bunun için çok ağırlık ve az tekrar uzerinden gitmek gerekiyor kabaca.Ben haftada 3 gun çift bölge olarak çalışmayi düşünüyorum.Mesela 1. Gün göğüs ve biceps çalışacağım diyelim ama her bölge için kaç hareket yapmak gerekir.Arastirinca çok fazla hareket var yapılabilecek. Mesela göğüs için bir çalışmada kaç hareket yapmak doğrudur.Bunu diger bölgeler içinde soruyorum.calisma programlarına baktığımda genelde salon için verilmiş oluyor yada sadece dambill için. Elimdekilere göre önerebileceğiniz bir çalışma sistemi varmı.suraya bak diyebileceğiniz acaba.185 70 kilo yasımız da az değil 35.

2. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de aynı ekipmanlarla çalışıyorum full body tarzı bir program öneririm.ayrıca imkanınız varsa lat pulldown ve cable row yapabileceğiniz istasyonlardan almanızı tavsiye ederim.itiş çekiş dengesine dikkat edin yoksa fazlaca göğüs çalıştıkça postürünüze zararı olmasın

Sayfayı Paylaş