Agir Kardiyo ve Migren

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Gallant_Boy tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gallant_Boy

Gallant_Boy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,

Uzun suredir ara ara kardiyo yaparak form tutmaya ve 1 aydir da ac karnina (veya yarim olcek whey uzerine) yogun cardio yaparak (600-800 kalori) yag yakim surecimi hizlandirmaya calisiyorum. Kondisyonum yuksek oldugu icin bu antrenmanlari fiziksel ve ruhsal olarak kaldirabiliyorum ancak nadiren de olsa bazen antrenman sonrasi migren seklinde bir bas agrisi ve goruste kisa sureli bulaniklik oluyor.

Terli terli disari cikip soguk havada eve kadar yurumemin ve bir sure ac kalmamin da bunda etkisi olabilir mi yoksa olay tamamen genetik / kronik mi ?

Forumu arastirdim ancak istedigim sekilde bir konu bulamadim. Eminim burada migreni olan vg ci arkadaslar da var, yardimci olurlarsa ve tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim.

Bir de Wikipedia'da yaptigim arastirma sonucu migren sayfasinda soyle birsey buldum:

Turkcesi;

MSG icin wiki'nin verdigi tanim ise "Glutamic Asit'in bir tuzu" seklinde. Ben de Optimum Protein tozu kullaniyorum (gunde 0.5 - 1 olcek kadar) ve icinde glutamic acid var. Acaba bu durum da migrene yol aciyor olabilir mi?

Benzer sekilde migren yasayan arkadaslar varsa konuyu tartisalim.

Saygilar

Sayfayı Paylaş