afrikalı gibiyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve demise tarafından 15 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. demise

demise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :mad::mad:15 yaşındayım 1.84 boyunda 60 kg yim çok zayıfım vücudumdan utanıyorum denize felan girmekten çekiniyorum ama evin yakınına bi fitness salonu açıldı bende başladım ve gainer aldım kilo almaya çalışcam ama çok zayıfım kemikleriim sayılıyo işte fotoroflarım önerilerinizi bekliyorum kafa_
    http://img6.imageshack.us/i/644564.jpg/
    http://img713.imageshack.us/i/65464.jpg/
    2. resimde 2 tane kırmızı nokta koydum özellikle oralarım çok zayıf gözüküyo oralar için yararlı bi hareket varmı ? :mad::mad:

Son düzenleme: 15 Mart 2011
  2. lion4141

lion4141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende senin gibi zayıf sayılırım,ama o kadar dert etcek kadar zayıf gelmedin bana.Bilemiyorum,senin tercinin tabi..

3. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    aynen banada o kadar zayıf gelmedi kırmızı noktalarla gösterdiğin yerler her insanda olan göğüs ortası ve kanat bölgesi her insanda öyledir bi 5-6 kilo alsan bile belli eder

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    15 yaşında biri için zayıf denilemez bence o vücut. Tabi sen kendini zayıf görebilirsin. Kırmızı nokta koyduğun yerleri çalıştırmak yerine bütün vücutu çalıştırmak daha yararlı olacaktır.

5. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok zayıfım demişsin ama o kadarda utanılacak bir vücudun yok eğer sen utanırsan senden zayıf çocuklar hiç insan içine çıkmasın :D Gösterdiğin yerlerde dehset1010 dediği gibi herkeste var .
    He bu arada gainer ı hocan mı tavsiye etti ?

6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    daha kötülerini gördüm :) Başlarken 185 boy 57 kilo başladım 7 ay geçti 68 civarıyım yaşın daha genç ayrıca abartıyorsun çokta zayıf değilsin.Biraz beslenmene dikkat et forumda zaten okuya okuya nasıl beslenmen gerektiğini bulacaksın,hafif ağırlıklarla çalış çok ağır girme yaşın daha genç.

7. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    ya daha 15 yaşındasın bunda ne varki yesen bile kilo alamassın ancak 24-25 yaşından sonra yağlanmaya başlarsın ve bu günlerinide ararsın . boşver dışarıdan suplement alma sadece protein al. kafana takma kardeşş..

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne zayıfı arakdas normal vucut afrıkalı derken bende sıyah sandım bembeyazsın bence denızde nedne tanıyorsun ınsan kılolu olunca utanır :)

Sayfayı Paylaş