African Mango

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve FuzuLi tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar,

Forumda 1 konu var ama ilgilenilmemiş.

Arkadaşlar her yerde reklamı var; tvde, radyoda, internette..

African Mango Plus.

Yağ yakıcıymış. Oldukça da hesaplı. Mehmet Öz'ün adını kullanarak satış yapıyorlar.

Kullanan eden var mı? Bi L-carnitine görevi görür mü?

Bodyciyim, yağ yakıyorum. Alsam işe yarar mı?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tarz şeyleri moda gibi düşün. Bir arada acai berry çıkmıştı şimdi hiçbiryerde yok.

Birde bu kadar çok ortalıkta olan şeylerin bir sıkıntısı vardır. Hatta alakasız önek olabilir ama "5 kilo + 70 liralık polen 100 lira".

3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    para tuzağı. mehmet öz'ü reklamlarında kullanmaları da yasa dışı. sakın alma, çok paran varsa klozete at, sifonu çek. aynı şey nasıl olsa.

HUMOR ve Azi bunu beğendi.
  4. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    African mango içeriğinde l carnitine var zaten

5. ispirstyle

ispirstyle Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    13
    Ama meyvesinde var :) Hapında olduğunu sanmıyorum, bi ara Altın Çilek vardı popüler oldu sonra bir kaç kişi öldü bundan dolayı yasaklandı. Nasıl popüler oldu ?

Recep Tayyip ERDOĞAN Altın Çilek denen meyveyi bir aktardan alırken görüldü onun üzerinden reklam yapıldı.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    diğerleri gibi para ve sağlık tuzağı..sağlık bakanlığı bunların tümü ile mücadele için bir uygulama başlatıyor ve sadece eczaneler satabilecek..(umarım eczacılar da bilgilerini artırırlar)

firmalar reklamları sırasında aslında kendilerini ele veriyorlar..kabaca yediğiniz gıdalardan aldığınız karbonhidratı direk kanda tutarak hücreye girmesini engelliyor..kısa vadede kilo almıyorsunuz belki ama hücreleriniz besinsiz kaldığı için bir uzmanın söylediği gibi hücreleriniz yavaş yavaş ölüyor..

bunu 3-5 üründe daha denediler..sıra mangoda..aman uzak durun ve çevrenizi uyarın..malum vg.ciler ortalamanın üzerinde bilince sahiptirler..

pijamap ve HUMOR bunu beğendi.
  7. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ya ama böyle tanınmış kişilerden duymak falan..

Mehmet Öz çıkıp da açıklama falan yapmadı.
    Bir de Serdar Gökalp falan nasıl izin veriyor o zaman? Best Fm'de onun yanınında dinledim. Güvenilir geldi.

Gerçi reklamı yapan kız "Bölgesel yağlanmadan kurtaracak, göbek ve bel bölgeniz eriyecek" gibi şeyler saçmaladı. Yağ yakımında ilk öğrendiğim şey bölgesel zayıflama olmadığı olunca, güvenemeyip bu konuyu açtım.

Benim amacım daha çok alıp deneyen insanlardan görüş almak. Onlarca site kurulmuş, hatta sırf africanmangoyorumları.com diye site var. Tabii hepsi yalan olabilir. Burada kar amacı gütmeyen, alıp denemiş olan insanların yorumlarını istiyorum..

8. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    eczacı arkadaşım var boş ilaç çok ucuza geliyor ondan 1 alana 1 tane bedava kampanyası varmış şuan

9. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Tahminen Mehmet Öz "Mango" ve "Zayıflamak" kelimelerini aynı cümlede kullandı bizimkilerde altından girip üstünden çıkarak bunu icat ettiler

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    kesinlikle para tuzağı, asla ve asla para verme, bu adi insanlar ürün satabilmek uğruna her türlü pisliği yapar, bilindik doktorları da kendilerine alet ederler, emin ol doktor Öz'un bu olaydan haberi bile yoktur...

Karakaş bunu beğendi.
  11. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konuyla ilgili ne var ne yok bir bakınayım dedim ayak üstü. Youtube'da video bulmaya çalıştım ama African Mango ile ilgili Mehmet Öz'e ait bir video bulamadım. Özellikle ingilizce olan orjinal videolara ulaşmaya çalıştım ama malesef böyle bir video bulamadım. Bir tane video çıktı o da Türkçe dublaj yapılmış ve pek inandırıcı gelmedi. Sonra bir videoya denk geldim. Tam detaylı incelemedim ama Mehmet Öz'ün tavsiyesinin nedeni African Mango'daki IGOB131. Bizde satılanların içeriğinde bu varmı bilmiyorum. IGOB131 ile ilgili hiçbir Türkçe yazı bulamadım belki bulan olursa yardımcı olabilir.

Bulduğum linkte ise anlatılanlar şu(video ingilizce):

https://www.youtube.com/watch?v=OAb5BHXKjqM

Sayfayı Paylaş