adonis kası

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve yürüyenadonis tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    öncelikle meraba adonis kası için bi programım var ama bel ve karın çevremde yağ oranı düşük midem ve belim dahada incelir mi incelirse yemekten düşme ve gelişememe durumu var yardımcı olur musunuz

2. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    bel hareketlerini yaptığın ve diyetle destekleyeceğin sürece bir sorun olacağını tahmin etmiyorum,her öğünde protein olsun sabah yulaf süt ve 3 tane yumurta ye ana olarak öğle yemeğinde 200 gram tavuk al ekmeği minimumda tutmalısın bu hiç yemeyeceğin anlamına gelmiyor antreman günlerinde ekmeği az ila çok arasında ayarla güç kazanman için.şekeri abur cuburu sıfıra indir,adam gibi antremanını yap peşinden 30-40 dakika cardio,tmmdır o gün vicdanın rahat olsun ve sabret bak benim 3. ayım hala yağlıyım belim normal bi insanınkinden daha yağlı ama inatla yapıcam bu sporu :)

3. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    anladım ilgin için tşk peki adonis için önerdiğiniz çalışmalar varmı ben sürekli ynı hareketi yapıyorum değişiklik ve sayısını arttırmak lazım ama neler yapacağım bilmiyorum

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    tek isteğin adonis yapmak mı?

ineedpower bunu beğendi.
  5. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    adonis yapmak için yağı minimuma indirmek gerek,ilk olarak cardio diyorum.ikinci olarak normal mekiklerine devam et ben yana mekik yapıyorum iki tarafada 30x3, twist yapıyorum nekadar yararlı orası muamma.yana mekik şiddetle önerirken,twistin yerine dahada iyi olduğunu düşündüğünüz hareket koyun.ama herşeyden önce kardio-diyet ikilisi :)

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    adonis yapıp kız tavlamayı dusunmuyorsundur inşallah

ineedpower bunu beğendi.
  7. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    öncelikle ben futbolcuyum yaklaşık 5-6 aydır mide çalışmama ara verdim çünkü yağ oranım çok düşük midemin küçülmemesi için. 1 senedirde kuvvet için bu spora başladım tam olarak bb denilemez yani kasları sıkılaştırmak ve güçlendirmek benim amacım hacimle alakası yok yani. gören arkadaslar sen 1 senede böyle mi oldun diyebiliyo gülüp geçiyorum. bizim meslekte fizik gücü çok önemli ve vücudun yanlarıda çok önemli (omuz-bacaklar ve adonis kasının bulunduğu kısım birazsa alt karın) omuz ve bacağımda sorun yok ama adonis kısmında eksiğim var biraz araştırırsanız futbolcuların adonis kaslarını göreceksinz bu bi gösteriş değil bazı arkadaşlar yanlış anlamış

8. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasin yasi 17 ve ben 17 yasinda olsam VG yapmam. yanlis anlamayin yapanlara saygim var ama ben hala büyümenin ve dogal gelisimin devam ettigini düsündügüm ve agirlik kaldirmanin buna ters oldugunu düsündügüm icin yapmazdim yapmadim.
    futbolcuýsan da zaten adonis yada karin calismana gerek yok. bir sürü kardio antremanlari yapiyorsun zaten onlarla zayiflar güclenirsin.
    Illaki adonis diyorsan adonisi en iyi cikaran dead lift ve squad hareketleridir. ben mekik disinda hic karin calismam. mekiki de 3x 50 yaparim her antreman öncesi o kadar ama adonisimde var :D
    bu arada sana tavsiyem yasin 20yi gecince hafif kuvvete yönelik agirlik calis. bjkli fernandes her antremandan sonra agirlik calismasi yapiyormus ve gördügün gibi 3 kisiyi sirtinda tasiyor herif bana misin demiyor maclarda.

9. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    bende seninle aynı fikirdeyim pek ağır çalıştığım söylenemez zaten. fernandesinde her aantreman sonra ağırlık çalıştığı bence kulaktan dolma bişey çükkü hiç bi futbolcu o kadar ağır çalışmaz.mekik çalışmayı bıraktım.birde dead lift ve squatın nasıl adonise faydası var anlamadım doğrusu

10. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Anladığım kadarıyla zayıf birisin , yağ oranını yükseltmeden kilo alman gerekir bu durumda adonis kası belirginleşmesi için. Çünkü hem zayıf olup hem de adonis kas görünümü yoksa kilo almanda gerekiyor bu durumda. Bel ölçün kaç ? Kilo kaç ? Boy kaç ?

11. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda vg yapmayan adam adam degıl capı kucuk fılan hayat sadce bu spordan olusmuyo arkadaslar kımse ucgen vucut 40 cm kollar fılanda ıstemek zorunda degıl kısı sadece adonıs yapmak ısteyebılır ona butun vucudu gelıstırmenın daha faydalı olacagını soylersın ama bu kadar yok capın kadar ıstersın su kusagın cocukları kız tavlıcan fılan herkes sızın dogrularınızla yasamak zorunda degıl ınsanlara hakaret etmeyın

BaD BoY ve Bahadir90 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş