ADNAN SIR-AHMET ENÜNLÜ-ERCAN DEMİR-TEVFİK ULUSOĞLU---BEN

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve mitokondri tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    SELAMLAR, devamlı olarak Türk sporcuları hakkında yazılar yazmaya çalışıyorum resimler scanner olmadığı için fotoğraftan foto çektim görüntüler cok iyi değil ama bence bu ülkede adnan sır ı tevfik ulusoğlu da tanınmalı ..adnansırı ın önündeki kaya aslantepe olabilir net hatırlayamıyorum adnan sır da önündekide ayakta .....bakın özellikle tevfik ulusoğlunun görüntüleri flex dergisinden avusturalyada yapılan dünya şampiyonası sonucu aynı yarışmada ahmet enünlü 4 oluor 3 olan ise dopingden ölen forumdada adına ratlanan andras munzer, tabi boludaki türkiye milli takım elemelerinde ercan demir bacaklar devasadır

Azi ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  2. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara

en sona kendi resmimi de koydum her nekdar international olamasakda iyiydik zamanında..... bu arada benim bir üstümdeboluda ercan demirle resmim var bacaklar belli ediyordur .....................
    resim kaliteleri için cok özür dilerim ama scanner yok

Ocensers, pastnova, draft ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    en sona kendi resmimi de koydum her nekdar international olamasakda iyiydik zamanında

Mehmet hocam son resimdeki gibi bugünde harikasınız :rolleyes::rolleyes:

Ocensers, mjacksonwithus ve mitokondri bunu beğendi.
  4. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    var ya süpersin yorumun için çok teşekkür ederim..biraz spor yaptım:)))

bir kaç yıl önce bu forumda bu başlığı açmamdaki sebep türkiyeden de kimler vardır uluslar arası arenada görülsün istemiştim ...tabi bu resimler sonrasında
    forumda da bir çok gelişmeler oldu türk sporcularınında resimleri daha sık görüldü........

ama bir tevfik ulusoğlu ankaralı bir sporcu kendisi...şimdi amerikada yaşıyor....taa dünyanın öbür ucunda aslanlar gibi ..ne internet ne bir şey acaba nasıl yapmış bu vucudu tebrik etmeklazım ....( aman arkadaşlar bu raya sakın böyle değerli bir sporcu için olmadık yazı yazmayın ...) benim kendimize sormamız gereken antreman teknikleri spor bilgisi...

ama türk olarak benim gurur duyduğum resimlerdi bir hamdullah aykutlug un lou ferrigno ile yan yana ( efsane ahmet enünlüde büyük lou ile yarışmıştır)

mesela adnan sır ben bu adamı canlı gördüğümde üniversite 2 sınıfta fialndım inanmazsınız barbar conan canlanmış üzerime geliyor sanmıştım hayatımda ilk kez benen uzun bir body ci gömüştüm hemde 5 cm en az boy farkı var tabi enine de fark var o daha da çok:)))

birde günümüzde bir efsane olan hakan gümüş ...
    takında masterlar dünya şampiyonasında yarışacak olan ercan demir kendisini bu sene izmirde görme imkanım oldu süperdi...

ammma gelelim en sondaki resme yaptığın yorum ohooo ben bu gazla hiç yakıt almadan 1 ay gezerim :)))) çok teşkkür ederim cıddırık :))

mjacksonwithus ve cıddırık bunu beğendi.
  5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    mitokondri ozellikle bacaklar cok fenaymis ozamanlar :)

mjacksonwithus bunu beğendi.
  6. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Universite son sinif ogrencisiydim hatta bir pratik sinava bile hazirlanmamistim bu yarisma icin :))) sene 1997 bacaklar derken ercan demir i bu sene turkiyede masterlarda yarisirken izleyin mutlaka bacak lar inanilmaz aralikta gordum tekrar kendisini hakikaten takdir edilecek bir turk sporcu ...... Ben hep dedigim gibi bodyci degilim zaten olamamda ... Bodyciler resimdekiler, benim hocam vb ... Ben ve benim gibiler hobby duzeyinin otesine goturmesi cok zor:) ama becerebilen varsada bravo derim :)...sende avatar resminde saglam bacak basiyorsun yarisma dusunuyormusun:)

7. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Ama beni degil daha cok internasyonel turk sporculari tanitmak icin acmistim :) elinizde guzel meshur turk bodyciler hakkinda bilgi varsa resim varsa ufak bilgilerle paylasalim kendi spor tarihimizde onemli.... Dikkat gunumuzdekiler zaten biliniyor ama sanirim tevfik ulusoglunun internete tek resmini koyan benim yada varsa sn eryetis kurtaral , birde onun bir ogrencisu vardi ismini hatirlamiyorum dunya gencler sampiyonu olmustu ...her neyse ... Herkese iyi sporlar

8. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    mitokondri agzindan resmen bal damliyor. o avatardaki ben degilim ed van amsterdam keske bende ola olsam ne var :)

9. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hocam siz bu isi hobiden ote goturmussunuz bence :=) duygularınızı anlıyabılıyorm aynı sekılde dusundugumden dolayı. yazılarınızı okumak ama bir hobi benim icin. icimde bir sey kaldı yapamadıgım.... oda vg yarısmacısı olmak dunyayla yarısmaktı ama 19 yasının basında ancak baslıyabıldım bu işe keske onceden baslıyabılseydım. 14 yasında da ufak bı gırısımde bulundum ama ailem o sıra yatılı koleje yollayınca bıraktım :( . ama o icimde kalanı antrenor olunca yetıstırdıgım ınsanlarla yasamayı umut ederek hırsla ogrenıyorm. neyse

Hamdullah Aykutlu benım favorim dunya genelınde. tek eksigi boyu egerki 190 civarında olsaymıs ona gorede genıslıgı olurdu. hayal bıle edemıyorum. 1993 mr olimpiada bir turk yarısmıstı o Aykutlu ydu. cokta gurur verıcı. kas dizilimi müthiş ama kemik yapısı kısıtlı. ben inanıyorumki 190 boy olsaydı Arnold kadar ses getırırdı Dunya ya

10. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Onemli olan baslamak benim bildigim eski dunya sampiyonu sporcularimizdan RİZA BATUR da ve yine FARUK ARDA HORHOR da bu spora cok gec baslayip cok iyi yere gelen sporcular:)
    hic bir sey icin gec degil bende tekrar basladigimda 100 kiloya dayanmistim ... :)) bence hic vazgecme:)

mjacksonwithus bunu beğendi.
  11. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    eveeeeeet sizlerde bir arşiv filan yok sanırım

iş gene bana düştü......arkadaşlar buraya ekleme yapalım ..tüm sporcular bizim türk sporcularımızı dünya şampiyonlarımızı görsünler istiyorum...çünkü zavallı bir biçimde ronnie ( gen dopinginden ucubeye dönmüş insanlıktan çıkmış garip bir şey) yok arnold ( reklam pompası) gibi hayal kahramanlaın peşine takılmış gidiyoruz.....bakın bu sporu türkiyede ne zorluk ve imkqnsızlıklarla yapmış değerli sporcularımız var.....bunlarıda öğrenelim....yoksa ronnie nin sabah esneyerek uyanm hikayeleri uyukluyarak cardio yapması ( yahu bu film ekibi , ışıkçı, yönetmen filan yan odadamı uyuyorlardıda adam yeni uyanmış .....tabikiilgi çekme numarası ne yazıkki bu heriflerin hiç biri ni ben cardio yaparken görmedim..ama videolara koyuyorlar.....milletin ilgisin çekmek için..aynı supplement düzmecesi gibi...ronnie içmiş cleni içmiş cleni tüm video boyunca 1 rulo havlu peçete bitirdi terlemekten...bu adamın carioya ihtiyacımı kalır sanıyorsunuz yahuuutamamen düzmece bunlar...
    siz gelin benim sizin gibi gerçek sporcuları bu işin gerçek emekçisi olan türk spor duayenlerimizi örnek alalım......

ilk 4 resmin açıklamasıyla başlayalım

1989 yılı sanırım ankarada yapılan dünyya gençler masterla vg yarışma sonuçları ...şu anda popüler olan sn gürel özgür dünya 4. oluyor...dünya erkeklerşampiyonu olmuş olan sn tevfik ulusoğlu tekrar masterla şampiyonluğunuda alıyor.....aynı yarışmada 4 olan ahmet en ünlü masterlarda tekrar dünya şampiyonu ...ve önder adsay....sn eryetiş kurtaral ın öğrencisi bu yarışma sonrası amerikaya gönderilir ve bir daha sadece ekirdağda yarşmak için gelir türkiyey bildiğim kadarıyla

ve ADNAN SIR bence gelmiş geçmiş en karizmaik türk sporcusu CONAN THE BARBARIAN..... yanında HAKAN GÜMÜŞ...( resme göre solunda) dikkat adnan sır dizinin üzerinde duruyor ama boyunun nekadar uzun olduğunu siz anlayın artık..
    diğer yanda rRIZA BATUR kendis cokileri yaşta olmasına rağmen inanılmaz bir sporcuydu sanırım dünya şampiyonuda oldu..kendisi diğer sporcuyu tanımıyorum..ha arkadaki ben yeşilli olan üniversite 1 veya 2 sınıf olsa gerek:) birde bıyıklı abimiz var onuda tanımam:) federasyondan sanırım

Ekli Dosyalar:

12. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    gelelim ikinci dörtlüye.....ama öncesinde ykarıda cümle biraz karışmış....ronnie için dediğm ....içmiş klenbutarol u içmiş klenbutarolu film boyunca zaten herif ter içinde hep nedeni vucut deli gibi çalışıyor oturuken bile çalışıyor bu herifler growttan sırtını kaşısa yağ yakıp gelişiyor..defalarca amerikada her salonu gördüm dediğim gibi bu heriflerin hiç kardio yaptığını görmedim....biraz 5 dk çıkıyor antreman öncesive sonrası okadar.....

neyse geleim 2. dörtlüye....
    golds gym california kapısında mecce of bodybuilding yazarbüyük bir salon

ve karşınızda serdar aktolga saçlar uzun ve iyi görünüyor...antalyada 1990 ların başında bir yarışmaydı..( yanlız bu resim çok net değil serdar aktolga değilsede cok benziyor yahu kusura bakmayın)

bolu yarışması kendi sikletini darmaduman eden nereden geldiği anlaşılamıyan bir dev ERCAN DEMİR.....inanın cıplak gözle görmek lazım.....bacaklar filan sonradan eklenmiş gibi...
    küçük bir not bu sene ercan demirle izmirde konuşma imkanım oldu daha sonrasında kendiside açıladı zaten .......bu sene türkiyede düzenlenecek olan dünya gençler ve masterlar şampiyonasına giriyor ...

sırttan görülen diğer kişi önder adsay....gençler dünya şampiyonu...( gerçi o yarışmada macar bir çocuk vardı önderin rakibi o da cok fenaydı..itirazlar filan olmuştu)

Ekli Dosyalar:

13. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    yahu ..sabah koydum bu yazıyıyı o andan beri 50 ye yakın okundu..takip ediyroum.... arkadaşlar hiçmi söyleyecek bişi yok .???
    .yada katılıyorum katılmıyorum vb..ben anlamadım yahu kötümü oldu şimdi bunlar ...

bazen forumdakileride anlamıyorum her kes steroid delisi olmuş...ama... testten yırtma yöntemlerini yazdım..devamını istermisiniz diye sordum bir Allahın kuluda yaz demedi yahu ama nasıl kullanacağını soran 5 mesaj alıyorum hergün???????????
    bakım o kadr arşiv reesim koydumbeğeniptekteşekkür yok? yada yorum yok..... Rıza Baturu un resmini görmüş kaç kişi var aranızda.....yada hakan gümüş ün saçları varken bu resmini...eminim vardır ama azdır ...

draft bunu beğendi.
  14. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    İnsanları steroid delisi olmuş yorum yapmıyor bu resimleri gördünüz mü tarzı konuşmaların belki etkendir konularının cevap almamasına,hitap tarzın hoş değil,herkes her şeyi beğenmek zorunda değil,bence bu forum insanların kendini tatmin yeri olmamalı....

Ocensers, zigbog, ak6_aytac ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    mitokondri emeğine sağlık. O resimdeki bence de Serdar Aktolga. Ayrıca Türk sporcularını yarışmalarda görmek gerçekten gurur verici.

mitokondri bunu beğendi.
  16. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    hadi bakalım bir 4 l lü dah size ama yorum gelmezse son 4 lü olucak açılması sonra gelecek ona göre..ama zaten cıddrığın bannlenmesinn duygusallığıyla bunlar son olsun zaten...(açıklama sonra ..resimlerle ilgil)i

....hoop biraz kaba olmuşum biraz önce özür dilerim....insnların steroid kullanımı yazılarına teşekkür ederken bunu ilerisi için ve sonucu için yazılan( testler ve yarılanma ömürleri ile ilgili yazılarım) rağbet etmememsi beni şaşşırttı açıkcası..bir üzldüm..yoksa kişisel tatamin değil ..kesinlikle ..uyardığın için saol ..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 5 Mart 2010
    hardrock bunu beğendi.
  17. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Valla mitokondri o kadar güzel yazıyorsun ki benide alıştırdın ağzım açık okuyorum sadece yazacak bir şey yok sadece bakıyoruz yorum yapmak gerekirse inanılmaz işler bunlar o imkansızlıklar içinde böyle mükemmel vücutlar anlamak mümkün değil sadece hayran hayran bakıyoruz ama serdar aktolga dikkatimi çekti yıl 1990 yazmışsın şuanda 2010 yani 20 yıl geçmesine rağmen üzerine koyduğu bana az geldi yani hayatını bu işe adamış bir sporcu olmasına rağmen 20 yılda çok daha iyi yerlerde olmasını beklerdim bir yerlerde bir eksik var ama ne olduğunu en iyi kendisi biliyordur. ellerine sağlık mehmet bey kolay gelsin.

mjacksonwithus, hardrock ve mitokondri bunu beğendi.
  18. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ilk resimdeki hamdullh ykutlug kendisiyle bir yarışmada karşılaşmıştım...önden syerediyordu yarışmayoı..türküm hesabına yanına kaynak yapmıştım ..tabiki birde foto çektim....

diğer resim tekrar adnan sır benim boyum 183 adnan sır çıplak ayak ve eğilerek aynıboya gelmiş...inanılmaz bir fizikti benim gözümde....boyuna vurgu olmsı açısından...

hep amerika hikayesi yazıyorsun diye kızanlar ..iran..tebriz ...de bir park..( bu arada tebriz Türk sever dolu hepsi azeri..ve iyi bodyciler var malum dünyada deca ve enentatahe üreten ülkelerden iran:)

kolleksiyonumun en önemli hatıraları özel seri piyango biletleri.....ahmaet en ünlününküne amaorti çıktı gidip değiştiidim ..şimdi pişmanım..:)

benim girdiğim yarışmadan bir görüntü yanımdaki izmirli 1 oldu..yarışmada sanssızlık birincini yanına düşmektr herzamn:(

sanfracisco ..güzel şehir....sadece..bii yok taaa 1999 yılından bir foto sevdiğimden koydum

eryetiş hoca nasıl ama aslanlar gibi..........daha cok resim var ama bende scanner yok ne yazikki

birde yorumlarınız hem konuyu aktif tutuyor...hemde yazarı motive ediyor arkadaşlar...insan kendi kendine hımmm bak okumuşlar beğenmişler bir şeyler daha ekleyeyim diyor...bir de konu konuyu açıyor...musta hocam sanada teşekkür ederi...haklısın o resim 90 veya 92 daha yeni değil..ama...ne yazıki serdar beyde ..aynı rıfkı hocm gibi federsayonun aziziliğne uğrayan şansız sporculardan..o dönem mutlaka kopmuştur..isteristemz.....
    çünkü ben şu kelimeleri duyduğumu (kendi kulağımla..)hatırlıyorum...yahu ben adam mı öldürdüm..kime zarar verdim.....bu nasıl bir ceza.....(kim söyledi diye sormayın ama kim dediyse haklı değilmi?
    kimbilir nerelerde olavcalk kimseler eöyle cezalrverildiki hayatları ellerinden alındı...serdar hoca yinede şanslı sayılır sponsor bulabildi ...kendis takdire değer , güzel kaliteli bir TÜRK sporcusu herşeyden önce benim gözümde:)

Son düzenleme: 5 Mart 2010
    hardrock bunu beğendi.
  19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Mitokondri,

Artık her mesajınıza Cıddırık ile ilgili yazmaya başlamıssınız. Çok rahatsız olduğunuz ortada.

Lütfen bu konuyla ilgili forumda, bir daha mesaj atmayın. Kimse sizi zorlamıyor, dilerseniz bir daha forumda mesaj atmazsınız dilerseniz üyeliğinizi silebiliriz. Ben sizi son kez uyarıyorum.

Lütfen teşekkür talebinde bulunmayın.

6.1. Mümkün olduğu kadar okunaklı, akıcı, göze hitap edecek, okuyanı yormayacak şekilde mesajlar yazınız. Mesajlarınız öz olmalı ve uzun olacağı takdirde tek parça halinde değil paragraflar halinde yazılmalıdır. Ancak böylelikle sorularınıza çok daha hızlı cevaplar alabilirsiniz.

10.3. Başlıklara, başlıkla ve konuşulan konu ile alakası olmayan (offtopic) mesaj/mesajlar atmak yasaktır

demir00, mitokondri, zhu.zhq ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  20. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Yorum yapmazsak başka fotoğraf koymayacağınız sözü için ne denebilir bilmiyorum?
    Sürekli yorum yapılarak başlığınızın aktif olmasını istemeniz, övgüler almak istemeniz gibi durumlar pek de hoş düşünceler değil sanki!

Forumdaki yazılarınızı ego tatmini amacıyla mı yoksa sadece ve sadece vg gönüllülerine bir yardımda bulunmak, değişik bakış açısı kazandırmak vs için mi yapıyorsunuz?
    Eğer ilki için değil de 2.si için yazyorsanız bunun sebebi nedir?
    Forum'u bu sporda doktor vg'ci olarak zıplama rampası olarak kullanıp kendinize bu camiada iyi bir yer edinebilmek amacıyla mı kullanıyorsunuz?

Kusura bakmayın ancak yaptığınız bazı güzel paylaşımların altına bu şekilde yorumlar yapmanız aklımda bu tip soru işaretlerini doğuruyor en azından...

Ocensers, zhu.zhq, mitokondri ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş