Adler marka Çalışma istasyonu 200 lira.

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve pelobs tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pelobs

pelobs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Nakliye işi yapan abimin eline böyle bir şey geçmiş ilgim olduğu için kapıp bana getirdi. Ama eve sığdıramadık. kurmaktan vazgeçtik satıyoruz. ürünü eve çıkarmak için söktük. Sökmeden önce kmayonda denedik çalışıyordu. alacak arkadaş isterse evde kurarırz dener. İSterse alır götürür. sorun çıkarsa arar beni parasını alır geri... hiç bir şekilde problem yok.. Üründe benim gözlemlediğim iki sorun vardı. birincisi kumaş taşıma esnasında arkadan kesilmiş. bıcak kesiği gibi. ön tarafta hiç sorun yok. 2. sorun ayakla çalışmak istediğinizde ayak kısmına en yakın makara kırılmış. çalışıyor hala ama değiştirmekte fayda var onu.. başka bir problem yok ççalışmasında.. ağırlıklar kaç kilodur onuda bilmiyorum ama görüldüğü gibi 9 plaka var bunun haricinde resimde gözkümeyen bir tanede en üste konulan plaka var.

piyasa nedir bilmiyorum 200 liradan başladık satışa. alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

2. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim iyi satışlar hangi ildesin ve toplam kaç kg ağırlık kapasitesi var ?

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    o plakalar 5-5.5 kg arası geliyor. 9 tanesi, 45-50 kg ağırlık var orda.

4. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim hangi ilde oldugunu söylemedin. 45 - 50 kg ise pek işime yaramaz ama bende 4 adet 10 kg lık istasyon agırlıgı var belki ekleyebilirsem iş görebilir

ancak bu şekildede 200 lira edeceğini sanmıyorum kardeşim iyi günler

Sayfayı Paylaş