Adam Akıllı Göbek Verme Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MesutDincer tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MesutDincer

MesutDincer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle bilgilerim:
    Not: Evimin altında cok unlu bır kısının spor salonu var.
    Bilgilerim:
    Boy:1.87 M
    Kilo:92
    Sıkıntı ve yağ olan bölge: GÖBEK
    İstenilen:
    Düzenli olarak ve her gün gıdecegım ıcın hırsla ve sabırla yapacagım ıcın hızlı kılo verdırebılen ve vucudu oturtan bır program rıca edıyorum bılgılı abılerımden. asagıdakı hocanın ne ılgılendıgı var nede bır yararı.
    Istenılen: gobegım var tek sorunum gobekte baska yerde yağ falan yok hepsi gobek ve bırazda memelerde toplanmıs yağdan ıbaret. guzel bır cardıo programı ıstıyorum yeme ıcme konusuna gelınce tavsıyelerde ıyı olur fakat zaten artık yememe ıcmeme dıkkat edecegım ıstedıgım sey guzel bır program yanı hem gobegımı hızla eritecek hemde bunun yanında vucudumun gelısmesıne yardımcı olacak bır program bılgılı abılerımden rıca edıyorum.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    adamakıllı cardio ile halledebilirisn.ve en önemlisi beslenme ile kilo verebiliris.Ama sadece göbek veremezsin ;)

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. MesutDincer

MesutDincer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam tabıkı gobek verılmez tek olarak benım ıstedıgım sey yağlarımdan kurtulmak ust bolgedekılerden zaten ust bolge dısında kılom yok bırde bu arada gelıstırmek cardıo programı ıstıyorum beslenmeyı bılıyorum.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Haftada 3 gun agirlik, 2 gun kardio ve duzgun beslenme ile istedigini rahatlikla elde edebilecegine inaniyorum.

5. MesutDincer

MesutDincer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna gore bır program olsa dedıgınız gıbı agırlık ve cardıo lutfen.

Sayfayı Paylaş