1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Adım Adım fitness model

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve abcdefgHAKAN tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Selam ARKADAŞLAR

Boy : 178
    Kilo : 70
    Ölçüleri Lütfen sormayınız..

53 kilo ile wing tsuna başladım.. 1.5 yıl wt çalıştıktan sonra (55kilo ile ) vg yapmaya başladım şu an 11. aya giriyorum.. Göründüğü gibi ektomorf mezomorf arası bir yapıya sahibim.. Resimler soguk çekilmiş hali. Hastalıktan dolayı 4 kilo kaybettim buna ragmen moral düşsede sizle paylaşmaktan çekinmedim..

Herkesin bir ideali olmalı... Amacım 80 kiloda Fitness model olabilcek kadar bir fizige ulaşmak.. Ulaşılacak hedef 20 adımdan ibaretse 5. adımı az buçuk attığıma inanıyorum..

Keşke eski başlamadan önceki halim olsaydıda paylaşma gibi bir imkanım olsaydı.. Fotolar sizler için standart olabilir yanlız benim için büyük bir değişim..

Yeterli bilgi donanımına sahibim.Öylede olması gerekir..Vucudunmuzu tanımaya çalışmak ( hernekadar yeniliklerle dolu olsada) gerekir... Her tavsiyeyi,eleştiriyi,bilgiyi kafaya takmadan değerlendirmek gerekiyor.Yaratıcı olmakta fayda vardır.

Kilo,yapı,gelişim vs evrelerinden dolayı maddi,manevi çok sıkıntılar çektim.Karşılıgını aldığıma az buçuk aldıgıma inanıyorum.. No pain No gain

Eleştirileriniz,tavsiyeleriniz,sorularınız vb. varsa elimden geldiğince cevaplamaya hazırım..

Ekli Dosyalar:

• 11 copy.JPG
      11 copy.JPG
      Dosya Boyutu:
      27,5 KB
      Görüntüleme:
      1.922
    • 12 copy.JPG
      12 copy.JPG
      Dosya Boyutu:
      24,4 KB
      Görüntüleme:
      1.808
    • 13.JPG
      13.JPG
      Dosya Boyutu:
      19,2 KB
      Görüntüleme:
      1.666
    • 15.JPG
      15.JPG
      Dosya Boyutu:
      21 KB
      Görüntüleme:
      1.907
  2. xnQ34

xnQ34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence vücudun ideal ancak antraman+beslenme+uyku üçlüsüne iyi bir şekilde devam etmelisin 4 kilo nası bir hastalık geçirdinde kaybettin merak ettim.
    vücut hatları olarak göğüsler ve kollar yetersiz güzel bir hat çıkartmak için kış dönemini bulk olarak geçirip yaza 2 ay kala iyi bir definasyona girersen güzel sonuç alırsın

3. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Merakı gidereyim .. Dişlerden dolayı 2 kez ameliyat geçirdim 2 hafta sıvı tüketmek zorunda kaldım ..

4. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    gayet guzel vucudun ben sadece vucuda gore kollarını ufak buldum belkı resimlerden oyle gorunuyodur.sırf sıvı tuketerek kilo vermesı cok normal bende 2 sene once dizanteri diye cok agır bagırsak hastalıgı gecırdım ve 2 hafta ıcınde 7 kılo vermıstım

5. paramedic35

paramedic35 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    acil tıp
    Yer:
    izmir
    gayet güzel başarılı biraz üst kısmı hacimlendirirsen daha güzel olacak gibi duruyo

iyi çalışmalar...

6. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    hersey guzel, eski haline gore kesin gelisme kaydetmissin , 54 kilo iken tahmin edebiliyorum seni. Ama senin de belirttigin gibi hacim ve ozellikle bronzluk sart.Yani cok beyaz iyi bir goruntu vermiyor. Ama azimle devam edersen tabi ki mutlaka basarirsin. Istedikten sonra olmamasi gibi birsey mumkun degil. Ne kadar istedigine bagli tabi.

Basarilar.

7. mata

mata Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede biraz daha hacimlenirsen problem kalmıcağına inanıyorum

8. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Simetri Güzel Önemli olan burda Define bi şekilde 80 kg da kuru kas kütlesi yapabilmen bi yükleme dönemi yapabilrsn

9. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    3 ay sonraki fotoları paylaştığımda nasıl bir sonuç ortaya çıkacak göreceğiz ..

10. RockmaNia

RockmaNia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 1.78 Boyundayım Suan Benimde Kilom 60 Hocam Siz Nasıl 10 -15 kilo alabildiniz yapımız benziyor beslenme programınızı verebilimisiniz ?

Son düzenleme: 5 Aralık 2012
  11. Schwarzenegger*

Schwarzenegger* Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sen 1.78 isen ben 1.85 im.

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Aralık 2012
  12. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence biraz daha omuz ve biceps çalışmalısın

13. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    shouldrs

omuzda sıkıntı yok en son dert edilecek yer bence

14. sphinx

sphinx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    heh işte. bi anlatsan sen de. 55 kilo ile başlayıp 70 kilo olmalar falan. beslenme ve antreman sıklığı ile ilgili bilgi verirsen sevinirim.

15. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Bence gayet başarılı. Spor geçmişinizin de yararı olmuş gibi. Bu şekilde hacim kazanmaya devam. Tek eksiğin adonis ve yan bölgeler. Bacak resimleriniz koymadınız ama back çalışıyorsanız aksatmamanızı, çalışmıyorsanız düzenli çalışmanızı öneririm.

Başarılar.

16. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    BESLENME

Çoğu kişinin bildiği ve sitedede bulabilceğin herhangi bir beslenme programlardan birini uyguladım.Özel birşey yok.. Yanlız Beni buraya kadar taşıyan sabrım oldu . 11 ay boyunca 1 Gün bile beslenme düzenini bozmadım.Bu gelişimin(kilo alımının) en büyük sebebi budur.1 Ögünü atlamak bana günah işlemişim gibi geliyor ve anında günah çıkarmak için telafi etmeye çalışıyorum egerki edemiyorsam o gün kesinlikle idman yapıp eksiye düşmüyorum.. Eger sıkıntılı bir yapıya sahip iseniz 5 gün mükemmel beslenip 1 veya 2 gün eksiye giderseniz inanın maziden çok şey götürüyor..Birde vucut yapınıza göre kilo alımı için gainer mı whey proteinmi kullanmanız gerektiğini iyi bilin.Ben whey kullanıyorum. Haşlanmış patatesden vazgeçmeyin günde en az 4 tane ara ögünlerde tüketin..Tavsiyem anayemeklerde kullanmayın...en az 160 gr ton balığı kesinlikle tüketme çalışın..

Sayfayı Paylaş