Adı aşk bu yalnızlığın...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bravehearts tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Hep yazıp yazıp siliyorum şuana kadar en az 10 -15 yazı yazmışımdır bu duygum hakkında her seferinde yayınlamıyorum veya yayınlıyor konuyu kapatıyorum , hep böyle yapıyorum ama artık yayınlayacağım kendime birşeyi kanıtlamak zorundalığım var sanki , sanki birşeyler istiyorum bunu başaramıyorum , yada başarmanın ne demek olduğunu bilmiyorum.Evet başlıktan da anlayacağınız gibi benimde zorluğum aşk , fazla uzatmadan yazmaya başlıyorum...
    Adını duyduğum her an sanki bir an için ölecekmişim hissine kapılıyorum.
    Gözlerinle bana baktığında bu dünyadan kopup hayaller dünyasına gidiyorum , o okadar güzel ki , kelimelerim kifayetsiz kalır ,Sanki beni kendine
    hapsetti , okadar mükemmel , okadar... artık kelimede bulamıyorum , karşısına çıkacak cesarette.
    İstedim , karşısına çıkmayı çok istedim , her seferinde kendimle savaşıyordum , evet ona gözükücem diyordum evet gözükücem... Maalesef
    kendimle yaptığım savaşı kaybediyordum defalarca denememe rağmen , defalarca bu savaştan malup ayrılıyordum.
    Artık kendimi tanıyamıyorum , nasıl böyle delicesine ona kapılabilirim ki.. Nasıl...
    Nasıl benim gibi herzaman mantıklı düşünen , herzaman bir çıkış yolu bulan , herzaman sorunlarının üstesinden gelen biri nasıl olurda
    çaresiz kalır , neden demekten kendimi alıkoyamıyorum - belkide böyle olsun istiyorumdur.- Defalarca göz yaşı döktüm onu okadar seviyordum ki
    herzaman uzaktan onu izliyordum , onun beni göremeyeceği yerden hep onu izliyordum.Onu her gördüğümde hayatım gözümün önünden geçiyor.
    Elim ayağım titremeye başlıyor , mantıklı düşünemiyorum.O mükemmel gözlerimi yoksa o mükemmel dudaklarımı , yoksa o muazzam vücudumu beni
    kendisine aşık etti yok hayır , o beni benden alan sesi beni kendisine aşık etti evet biliyorum.Söylediği her harf benim kulağıma "AŞK" notaları gibi geliyordu.
    Hayır hayır , o muazzam gülüşü beni kendisine aşık etti evet kesinlikle biliyorum.O güldüğünde 32 dişi birden gülüyordu , o muazzam beyazlık
    O gülüşün ardından gözlerini hafif kısması beni kendine aşık etti.
    Keşke , beni Benim tanıdığım gibi tanıyabilseydi.Keşke... Dünyanın sonu gelse , kıyamet kopsa , ölmek üzere olsam onu hep hatırlayacağım.
    Her aşık gibi bende biri ona birşey yapmaya kalksa , biri onu dövmeye kalksa veya hırsız birşeyini çalmaya kalksa ben onu bir süperkahraman gibi
    kurtarsam gözlerimin içine baksa , bana teşekkür etse :) . Beni benim gibi tanısa diyorum.Şuan bu satırları yazarken gözlerim onu görüyor.
    Aklım onda.Belki de günü gelince beni iyi tanıyacak belki de böyle birşey asla olmayacak ve böyle kafamda soru işaretleriyle yaşayacağım Yapa yalnız...

Son düzenleme: 11 Haziran 2012
    celeron, Predatel ve Azi bunu beğendi.
  2. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir.Karşına her çıkan sana bir tecrübe katar.Lakin benim nacizane bir uyarım olacak, bu tarz tecrübeleri yaşamış biri olarak.Bazen insan kafasında yarattığı o aşkı hatta adını koyamadığı bu ilahi duyguları elbise misali o ya da bu kişiye giydiriyor.Sonuç, ona kavuşamamaksa o aşk her zaman büyüklüğünü koruyor,lakin olur da bir zaman bir yerde bir araya gelinirse, gönül artık onu karşılıksız severken ki gib ikendini kandıramıyor."o öyle dememiştir, öyle biri değildir" diyemez oluyor.Bu da ayrı bir yıkım oluyor aşk mevzuularında..
    Eminim,kendisi son derece hoş bir bayandır lakin farkına varman gereken asıl güzelliğin sein duygularında saklı olduğudur. Sende olmayanı bir başkasında göremezsin..
    Allah yardımcın olursun,hayırlısı neyse o olur umuyorum..

celeron, Azi, Akay ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53

O değerli yorumun için çok ama çok teşekkür ederim , bu aşk mevzusunu 2 senedir yaşıyorum yani aynı kişiye.Tam kurtuldum diyorum onu görmemle hayatım yine alt üst oluyor yaptığım planlar boşa çıkıyor.Bazen diyorum keşke irademiz olmasaydı herhangi bir aşk,sevgi gibi duygularımız olmasaydı sonra diğer yanımda " O zaman sen , sen olmazdın " diyor.

celeron bunu beğendi.
  4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Yazi cok guzel olmus cok sairane. Alip insani goturuyor.. Siirleri severim :) ama ASK a inanmayan biri oldugumdan yorum yapmayacagim...

celeron, rockybalboa7, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    inanır mısın 1,5 senedir aynı haldeyim :) umarım olumlu gelişmeler yaşarsın bu konuda.

celeron ve bravehearts bunu beğendi.
  6. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum aşk diye bir şey yok, yaşadıklarının tamamı kimyasal.
    Hormonlarının ve beyninin sana tasarladığı bir şey.

Yaşın geldiği için hormonların üreme komutları veriyor, sende bunu diğer canlılardan farklı olarak sosyalliğin max olduğu bir şekilde dışa vuruyorsun çünkü milyonlarca yıldır aynı progresi tekrar ettiriyoruz.

Ve bir aklında ki mükemmelliği "o" na aktarıyor, bütün kusursuzluğu onda odaklıyorsun.
    Bu da beyninin geliştirdiği bir şey.

Çık hatunun karşısına tanış, daha sonra da kendini ifade et.

Belirli parametrelerde ne olduğuna göre istatistiksel olarak zaten belli olan bir sonuçlar karşılaşacaksın ;)

celeron, Erkel, selim4141 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yazı olduça güzel :)

bu hissin 100 katını belkı 1000 katını yaısyorum bende ama benımkısı farklı bırını goruyorum aynı bu hısler sonrda kızla sevısyorum 1 hafta 1 ay bazen 3-4 ay aska ysıyoruz bırlıkte oluyoruz fılm tadında :) sonrada nemi oluyor yanı surecı tekrar bastan yasıyorum :)

baslıklaırm var forumda 3 gun ya oluyorum yardım demısım 4 .gun yorum gelmıs aa pardon ya guncellemeyı unuttum kızı unuttum pardon dıyorum :)

cık kızın karsısına bole bole manyagınım hastayım sana de :) ıfade et yanı askını sole :)

olmazsa da bosver saglık olsun :) o kaybeder

Akay, Predatel, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Danny Boy yorumun için teşekkürler , keşke söylediğin kadar kolay olsa bu itiraf işi.
    İnsan gerçekten sevince eli ayağı birbirine karışıyor ya benimki de ondan.
    Ayrıca "birlikte oluyoruz" bölümüne maalesef katılamıyorum , çünkü gerçekten değil birlikte olmayı düşünmek , bakamıyorum abi ben :(
    Durum o kadar vahim ya.Sanki bir hastalığım var , onu gördükçe şiddetleniyor ,
    ondan ne kadar uzak dursam yine karşılaşıyoruz.
    Kaderin bir cilvesi olsa gerek.:eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:07 ----------

ZeusS değerli yorumun için çok müteşekkirim .
    Sen olaya bambaşka bir kapıdan bakmışsın , teoride dediklerin gayet doğru , ama işin içine girince yani bunu yaşayınca çaresiz oluyorsun , gerçekten çok çaresiz..
    Mantıklı hareket edebilmeyi çok isterdim belki ama yapmam hem teoride hemde gerçekte şuan için imkansız.
    Keşke bu kadar zor durumda olmasam..

celeron, Azi, ZeusS_ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aşk şiirlerini filmlerinı kitaplarını severim ancak gerçektede aşk diye bir şey yoktur şimdi örneğin bir kız görüldüğünde tatlı bir heyecan olur içindeki sese karşı koyamazsın onunla sevgili olana kadar uykusuz geceler yemeden içmeden kesilmeler vs sonra olurda kavuşursanız yavaş yavaş adına aşk denilen şey azalır ve biter onun için evet romantizm olsun elele tutuşup gezin şiirler okuyun ama fazla bağlanmayın aklınızın bir köşesinde her zaman ayrılma ihtimalide olsun

Azi, bravehearts, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Sen biraz hayal dünyanda yaşıyorsun anlaşılan, bu bir çeşit tutku ve takıntıdır. Aşkın tanımını yanlış yapıyorsunuz her seferinde. Beynini bu şekilde düşünmeye çok koşullandırmışsın bana kalırsa.

Gidip senin için ölüyorum, bayılıyorum sana vs gibi cümleler kurarsan, bir daha ben erkeğim diye ortalıkta dolaşma bence. Benim yakın bir arkadasım böyle birşey yapsa, dövmekten beter ederdim herhalde. Bu hareket için acizlik, cok kuru bir tanım kalır. Bu hareket çocukluk, biraz aptallık ve bilincini kaybetmektir bana göre.

Karşındaki insanı hakedemediğini düşündüğünde böyle düşünceleri kafana sokmaya başlarsın. Bu tür şeyler için uygun bir zaman yakalayacaksın ve en iyisi bunun için bir tane de olsa kızla konusan/tanıyan bir arkadasının olmasıdır. Arkadaş gibi yaklaşacaksın, olursa öyle olur ancak. Duygularını belli etmeyeceksin, rahat olmayı bileceksin ve arkadaş ortamına girip muhabbet etmeyi deneyeceksin. Tanımadıgın insanlar olsa bile, bir şekilde tanışmaya çalışırsın ve sonrasında da yavaş yavaş eger girme şansın olursa, şansını dener ve konuşursun.

Hiç kafanda büyüttügün gibi değil bu olaylar, yapmayı istersen aksine cok kolay. Sen gerildiğinde karşıdaki senin ne hissettiğini daha cabuk anlıyor. Sen buna izin vermezsen, istedigin herşeyi başarırsın bu konu üzerinde.

Sana ütopik bir örnek vereyim çekingenliğini üzerinden atmak için, uygulamak sana kalmış. Bir kızdan cekiniyorsan eger, onla konusunca kendini eşcinsel olarak gör ve böylece daha rahatca konusacaksın. Bu, etkilenmemek için birebir bir yöntem ve cok rahat konusabilirsin ortamlarda. Tabi, feminel bir konuşmadan bahsetmiyorum, sadece beyninde öyle bir yer edindir geçici olarak. Bu benim bu konuda denemiş ve uygulamış oldugum en somut uygulama olmuştur hep.

selim4141, Azi, AngryHun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Güzel yorumun için teşekkür ediyorum D.Wolf,
    ...
    Bu duyguların bende gerçekten takıntı yaptığı doğru , bu takıntı bazen çok şiddetleniyor yukarıda da belirttim bunu , mesela şu 2 gündür duygusal düşünce evresindeyim.Romantik şarkılar , şiirler ve ağlamak geliyor içimden.
    Ama dediğin kadar kolay olduğunu gerçekten biliyordum ama bunu ona kendimi belli etmeden önce yapmam gerekirdi.Bir şansım vardı belki de .
    Ama artık o şansın olmadığını düşünüyorum.
    ...
    Forumdan Kasva'nın değerli yorumu aklıma geldi bir an;

Kızlar sadomazoşist, bencil ve megalomandırlar. Ama bu 3 özellikleri dışında da çok farklıdırlar. Kızlarda farklı olan her zaman iyidir mantığı hâkimdir. Sizi sıradan bulursa anında çizer. Sakın kendiniz olmayın. Kendiniz olursanız gizeminiz kalmaz. Kendin olmak erkeklerle iletişimde hep kazandırır ama kadınla iletişimde hep kaybettirir. Kızın peşinde 20 tane sap varken senin kişiliğini merak filan etmez, eğlenceli ve heyecan verici bir adam mısın ona bakar. Kendin olursan seni anında çözer. Gizemin kalmaz. Soluğu yedek kulübesinde alırsın. Onun aradığı adamı oynarsan etkilersin. Bizdeki koruma kollama içgüdüsü onlarda yoktur. Sadist ruhludurlar. Gücü eline geçirince ezerler. Adamın gerçekten hoşlandığını anlamışlarsa bunu zaaf olarak görürler ve sürüm sürüm süründürürler. Adamın duyguları olabileceği gerçeğini de hiç umursamazlar. Çünkü onların tüm yaşamı tamamen kendi egolarının tatmini üzerine kurulmuştur. Çoğu zaman tercihleri kendilerini fazla sallamayan zamparalardır. Akıllı erkek hiç işlerine gelmez. Çünkü foyaları ortaya çıkar, güdemezler. Odun damgası yapıştırır gönderirler. "Erkek güven vermeli" derler bu külliyen yalandır. Güvenilir adamı basit bulurlar. Çantada keklik olarak görürler. Hiç bir zorluğu ve ürkütücülüğü olmadığından onlardan korkmazlar ve güvenilir adam heyecan duygularına hitap etmez. Çok da sıkıcı gelir. Türkiye cumhuriyetinde kadın kıtlığından dolayı en salak kızın bile peşinde en az 50 kişi vardır. Kızlarımız gördükleri anormal ilgiden dolayı maalesef kendilerine âşıktırlar ve erkeğe âşık maşık olamazlar. Peşlerindeki sürüden dolayı erkeğin, kızların gözünde hiç bir değeri de yoktur. Elimi sallasam ellisi başımı sallasam tellisi nakaratı kızlar için maalesef gerçektir. Hayatta bol ve kolay bulunan şeyler değersizdir, peşlerindeki sürüden dolayı bu durumda güçlü taraf onlardır. Bu yüzden de seni olduğun gibi kabul etmek zorunda değillerdir. Sen onun istediği adam olursan seni "paşa gönlü isterse" kabul eder. Yok, ben kendim olucam, yok onun istediği adamı oynayamam dersen kız da o kadar çok alternatifi varken senin mızmızlığını çekmez. Kadın basitçe elde edeceğini istemiyor, çünkü mazoşist. Acı çekmekten hoşlanır. Haklıdır biz de basit olanı istemiyoruz! Erkek biriyle çıkarken terk edildiğinde onu terk edeni tavlayana kadar çektiği tüm rezillikleri yeni baştan yaşamak zorundadır. Kadın anında stoktan çıkarır yeni bir tane. Doğada eşleri her zaman dişiler seçer. İlişkiyi de onlar başlatır onlar bitirir. Türk kadını fırlama sever, utangaçsanız ve fırlamayı oynayamıyorsanız bu ülkeden bakmayın, bulamazsınız!

Ben kendimi baştan açık ettim tabi ilk aşk deneyimim olduğundan olsa gerek.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlar nasıl erkek severe dönmüş bu konudada sitenin uzmanlarından biriside ben oldum:) öncelikle şu doğru eğer sıradan çok bulunan hiçbir çekiciliği olmayan biriyseniz o hayallerinizdeki kadını unutun bayanlar farklı erkek sever çok az bulunan nasıl şöyle kas bir farklılıktır bu bir çok paranız varsa zaten otomatik olarak farklısınızdır :) yakışıklılık karizma uzun boyda oldumu sayısız kadını etkilersiniz yok ben göbeği salayım bakım yapmayayım efendim zengin olmaya çalışmayayım beni beğenen böyle beğensin derseniz çok beklersiniz bulacağınız kızda kendini salmış bakımsız bir kız olurki sıkıcı durgun bir hayat sizi bekler ha o kız bile sizi sevmez onda şüpheniz olmasın beyninde zengin bakımlı yakışıklı erkekleri ister kimsenin beynini okuyamayız sonuçta soruncada samimiyetten uzak bir şekilde mutluyum der ve çoğu kişi buna inanır aslında inanmazda yapacak bir şey yoktur gerçekleri düşünmek istemez eğlenceli bir erkek isterler onu güldüren esprili sürprizli bir adam yoksa herşeyiniz ortadadır ne eğlenmesini bilen ne sürpriz yapmanızı nede espriyi o zaman hiçbir şey olmaz merak etmeyin korkak güçsüz dışarıda lafını geçiremeyen erkekleri sevmezler sürekli romantik takılan ağlayan efendim her istediğini yapan erkeğide sevmezler yeri gelincede hayır demelisiniz eğer öyle olursa sizden bunalır sıkılır fazla ilgi iyi bir şey değil sakın fazla aşık olduğunuzu belli etmeyin yoksa ayvayı yediğiniz an işte andır:) o zaman nasıl olsa beni seviyor yüz verince astar isteme durumu olur en iyileriyle birlikte olmak için farklı olun az bulunan kişilerden olmaya bakın zengin olmaya bakımlı olmaya eğlenceli olmaya ve gizemli olmaya bakın.

Son düzenleme: 12 Haziran 2012
    Azi, Predatel, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ben gerçekten arkadaş olduklarım insanlar için kocaman bir sürpriz gibiyim ama maalesef arkadaş sayım bir elin parmak sayısını geçmez.
    Sanırım onunla iletişimimde iki sorun var ,
    - Kendimi başta açık ettim , gizemliliği korumam gerekiyordu.
    - Kendimi ona kesinlikle net ifade edemedim , saçmaladım denebilir.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Arkadaslarin ayri onlari bu kizla ayni kefeye koyamazsin. Bazen sacmalamak iyidir merak etme :) kotu reklam yoktur ;)

Kendimi acik ettim derken bu iyi bir sey. kiz, senin onu istedigini anlamis en azindan. Bundan sonra onemli olan ona bulunmaz hint kumasi gibi yaklasmaman. Olsa iyi olur olasa da bir sey kaybetmem felsefesi. Cevrende ondan baska kizlar da oldugunu anlamali. Sadece ona odaklanirsan en basta kaybedersin.

Kucuk bir ornek vereyim kendimden. Bir kiz var tabi , ona ortak bir arkadas araciligi ile hep selam yolluyorum, soyle guzel birlikte olsak boyle olur , ondan soyle hoslaniyorum gibi seyler soyluyorum neyse tanisiyoruz da zaten. Cumartesi aksami bowling oynamaya gittiler tabi beni de davettiler fakat fitness a gidecektim (isin asli param yoktu :D) ben de ektim onlari ve fitnessa gittim. Pazar gunu bana diyor ki hem benden hoslandigini soyluyorsun hem de fitness i benimle zaman gecirmeye tercih ettin. Ben de dedim ki ben senden degil sende olan (gogus, kalca vs) seylerden hoslaniyorum :D . Sonuc: Hafta sonu sinemaya gidiyoruz sadece ikimiz :)

Azi, bravehearts ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş