Activella Fındık Ezmesi

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve muti5757 tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    %70 fındık içeriği var trans yağ içermiyor.Nişasta bazlı şeker içermiyor.Oldukçada lezzetli şahsen bulk döneminde değilim ama aşırı lezzetli birşey sabah ya da antrenman öncesi veya sonrası kullanıyorum antrenman öncesi kullanımda şahsen bana enerji veriyor.

Enerji ve Besin Ögeleri 100 g için
    Enerji 526 kcal / 2.291 kJ
    Protein 10 g
    Karbonhidrat 45 g
    Yağ 30 g
    Doymuş Yağ Asitleri 0
    Trans Yağ Asitleri 0

2. brhmcr

brhmcr Guest

EEE birakalim da basit seker enerji versin :)

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Hahaha haklısın :D sabahları yiyorumda içim rahat değil aslında :D sanki hemen yağlanacakmışım gibime geliyor acaba yemessemmi sabahları 5-6 tatlı kaşığı yemem sıkıntı yaratırmı sence :D

4. brhmcr

brhmcr Guest

Metabolizmana bagli, aldigin kaloriye yani birden cok faktor var. Hizli yaglanan biriysen insulininle biraz bile oynamani tavsiye etmem ama ekto isen :) cevabi biliyorsun...

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Dar kalça geniş omuzlar kesinlikle mezomorfum zamanında yaklaşık 2 sene her gün cips yediğim zamanları hatırlarım bağımlısıydım ona rağmen az yağlandım vücudum kolay kolay yağ tutmuyor.Hemen kilo alıp hemen kilo verebiliyorum aslında her ne koşulda olursa olsun özellikle bu sporla uğraşan insanların basit şekerden uzak durması gerekiyor buda bir gerçek her gün sabah tüketmek şimdi düşününce oldukça mantıksız geliyor haftada 1 kere göğüs günlerinden önce tüketecem artık :)

6. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bende bi tane buldum proteini enerjisi daha fazla ama yağ da 44 gr :D bi sorun çıkartırmı acaba 2 3 çay kaşığı yiyorum antrenmandan önce ve sonra ?

Sayfayı Paylaş