Acill Yardımınız Gerek Üstadlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sahin_ tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sahin_

Sahin_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kilo : 59-60-61 arası değişiyor.

Boy : 1.70 filan

Ben yaklaşık 4 aydır Muay Thai kursuna gidiyorum. ( Tayland Boksu yani . ) Haftada 3 gün P.tesi Çarşamba Cuma günleri 1'er saat. Önce biraz ısınıoruz sonra eşleşip dövüşüyoruz. Hocanın gösterdiği hareketleri yapıyoruz filan. Sonlara doğruda 20 şınav çekiyoruz 2-3 saniye oturuyoruz sonra şınav vaziyetinde bekliyoruz 1 dk. filan. bunu 100 şınava tamamlayana kadar yapıyoruz. Sonra ardından karın kasları için 50 tane mekik çekiyoruz. 50 tane de otur kalk yapıp bacaklarımızı güçlendiriyoruz. Body için yeterli değil gibi sizce de öyle değil mi ? Bide bende hafif göbek var özellikle alt karında :D Karın kasları göbeğin altında kalıyo. Muay thai salonumuzun yanında da Body & Fitness salonu var. Orayada yazılmayı düşünüyorum. Ancak yaza kadarda karın kaslarının baya baya belli olmasını istiyorum göğüsler biraz belli oluyor ama daha da kelişmesini istiyorum. Yazın plajlarda kız arkadaşlarımıza havamızı atarız :D Malum okulların kapanmasına da 3 ay filan kaldı ben bu p.tesi yazılıcam Yandaki body salonuna ancak bana protein tozu mudur nedir artık hiç bir fikrim yok etkili bir şey lazım karın kaslarını şişiricek aynı zamanda yağlar yanıcak göğüsler ve omuzlar belirginleşicek filan kısa ve etkili bir şey arıyorum Nolur bana yardımcı olun :confused:

Edit : Muay Thai ve Body aynı anda yapıcam.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş