Acilen Ne Yapmalıyım Kararsızım? (Resimli)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zero59 tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 17 Boyum 1.82 Kilom 70 Ben Kışın 5 Ay Boyunca Sağlam Bir Clean Bulk Yaptım Fakat 2 Ay Ara Verdim Ve Vücudumun Son Halinin Fotoğraflarını Çektim 2 Ay Aradan Sonraki Hali Şuanki Vücudumda Karın Kaslarımın Dahada Belli Olmasını Estetik Olmasını İstiyorum Sizce Ne Yapmalıyım Şuan Yazın Bulk Yapsam Hem Sıcak Yenilmesi Zor Hemde Günlük Kalori İhtiyacımı Hesapladım 2800 Ben 2500 Kalorilik Bir Diyetle Ufak Bir Yağ Yakımı Definasyon Demiyelim Bile 2 3 Hafta Yapıp Yağ Oranımı İyice Düşürsem Sizce Nasıl Olur Şuan Yüksekmi Bilmiyorum Sizce Ne Yapıyım Şuan Dediğim Gibi Normal Almam Kaloriden 300 Kalori Düşük Bir Diyetmi Uygulasam Yoksa 500 Kalori Fazla Bir Diyetle Clean Bulkmı Yapsam Çok Yağlanmakta İstemiyorum Acil Yardım Şuan Zayıf Değilim Belki Fotoğraflarda Öyle Cıkmıstırda Aşırı Zayıf Değilim Bana Göre Kilom Normal Yardımcı Olursanız Sevinirim Saygılar Ve Unuttum Nasıl Bir Antreman Programı Uygulamalıyım Adaptasyonmu?

Not: Attığım İlk 3 Foto Kışın Clean Bulk Yaptığım Ve 2 Ay Ara Vermediğim Zamanlar Son Attığım Foto 2 Ay Ara Verip Spora Ve Beslenmeye Dikkat Etmediğim Vücudum.

Şuanki Bildiğim Bazı Fiziksel Ölçülerim

Kol: Sol 35CM Sağ 34CM
    Boyun: 38 CM
    Omuz: 119 CM

435.jpg

444.jpg

555.jpg

435.jpg

2. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Spor yap. Acele etme. Sabırlı ol. Forumdaki başlıklardan yola çık.

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş