Acil yardim - garip bir gelisme

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve donkisot tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kendi fotomu cekemedigim icin (yogunluktan dolayi cekemiyorum, umarim yakinda cekecegim) asagidaki fotoda kirmizi cizgi ve yaylarla gösterdim soracagim bölgeyi.

stock-photo-body-building-doing-triceps-extension-65518879.jpg

Kabaca üst+alt+cardio programi uyguluyorum ve son aylarda asagidaki fotoda gösterdigim yerlerde cikinti olusmaya basladi, aynen fotodaki gibi yani (onun kadar abarti degil tabi). Normalde kollarimi omuz hizasinda yanlara actigimda gözükmüyor ama kollarimi yukari kaldirip kürek kemiklerini asagiya bastigimda cikiyor. Daha önce böyle bir sey hissetmemistim, böyle gözüktügümü bilmiyordum. Gecen gün shoulder presss yaparken karsimdaki cama yansiyan görüntümü farkettim, felaketti. O ne öyle erkek gibi. Aman yarabbi!!

Bunun nedeni nedir, hangi kas bu kadar anormal gelismis?

Ben basenlerimi eritmeye calisiyorum, bir türlü tamamen yok olmazken üst tarafimin böyle abarti gelismesi benim moralimi bozuyor. Tamam, üst tarafimda gelissin ama güzel gelissin ben böyle erkek gibi vücut istemiyorum, biraz yumusak hatlar olsun yani.

Ne önerirsiniz bana? Üst tarafi birkac ay birakip , alt+ cardio mu yapayim sadece?

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

önceki konum: üye fotoları

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Kanatların belirginleşmeye başlamış işte daha ne istiyorsun; bizim uğraşıpta yapamadığımız bölge :D

Şaka bir yana bence bu durumda yanlış bir şey yok; bence sadece yaptığın kardionun faydasını buluyorsun hepsi bu...
    Çünkü zayıflamaya ilk önce üstden başlıycak zaten vücut, sonra göbek en son basen incelecek...
    Yani bence normal bir durum...

Tabi ki bilemeyiz dediğin gibi garip bir durumda olabilir ortada; geçende bir arkadaş başlık açmış mesela o da tricepsim garip diyordu, bir baktık fotolara ben ömrümde ilk kez öyle bir triceps gördüm yani, çok garibime gitmişti ;)

Prometheus676 ve donkisot bunu beğendi.
  4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul

bu gayet normal bir durum korkacak birşey yok. ZeusS un dediği gibi bel bölgesinden inceldiğinizden dolayı ortaya çıkmış bir durum ve bence hiçte kötü birşey değil.

Prometheus676, donkisot ve sultanmehmed bunu beğendi.
  5. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Evet belim inceldi biraz daha. Dediginiz dogru. Aslinda beni endiselendiren sey su: Dans ederken, kollarimi yukari kaldirip spin atarken (dönerken) gösterdigim yerin cirkin görünmesinden korkuyorum. Su siralar dansimi gelistirmek icin bazi planlar yapiyorum ve fitness/bb 'nin yanlis bir vücut gelistirmeme neden olmasindan korkuyorum. Aslinda vücudu iyi olan dansi da süper olan bir bayan taniyorum. Omuzlari ve kanatlari bayagi genis. Sirttan carpraz ipli bir kiyafet giydiginde carprazlarin yanlarindaki kaslar cok belirgindi. Neyse uzatmayayim bu konuda kararsizim, belki danscilarla da konussam bu anatomi islerini iyi olur.

Yorumlar ve bilgiler icin cok cok tesekkür ederim, harikasiniz :)

Sayfayı Paylaş