Acil Yardım :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TR-140 tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TR-140

TR-140 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Abiler , Ablalar , Kardeşler .

Boyum : 1.80
    Kilom : 82 yada 83
    Yaşım : 15 , Ocakta 16 Olacağım.

Benim kilo problemim var . Bu konu ile ilgili çok uğraştım ama olmuyor.Diyetisyene gittim (Devlet Hastanesi) ama kadın boyuma kiloma baktı hiç ilgilenmeden direkt kağıdı uzattı gönderdi . Ben tabiki çk anlamadım diyeti yapmadım ama baya inceledim. Sonra spor olarak 2 ay Judo yaptım , sonra hoca ile tartıştık bıraktım. Body yaptım 1 ay okul dolayısı ile bıraktım ama hiç birinden sonuç alamadım kafa_ .

Şimdi sizin uzman kadronuzdan istediğim tek şey bana yol gösterir misiniz ?
    Acaba tekrar Body e başlasam mı? Bide arkadaşlar Yüzme Fln Yada Fitness Yap diyorlar . İşe Yarar mı? Lütfen Yardım Eder misiniz? Yada E-Posta atabilir siniz ? Yada Mesaj.

[email protected]

bench_O

İyi Forumlar.

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Spor salonuna yazılman en doğrusu olur çünkü bu is sadece diyetle pekte olmaz.İnan bana spor disiplinini kavradığın zaman ve dogru gida secimleriyle haftalık düzenli olarak kilo kaybedersin.

Sana tasiyem şu ana kadar yaptığın her seyi unut yeniden basla,başarısız olmaktan korkma başarı basarısızlıktan sonra gelir.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş