Acil yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Aslo1 tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Aslo1

Aslo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Öncelikle 1.69 boyunda ve 60 kilo civarında 17 yaşında bayanım. Yağ oranım %20-25 arasında bir değer olmakla birlikte kemik yapım da iri olduğu için çok kilolu durmuyorum fakat yağ oranımı düşürmek daha parçalı ve sıkı bir vücut istiyorum. Yaklaşık 5 aydır kilo alıp verme kısır döngüsü içindeyim bu yüzden motivasyonum düşüyor. Haftada 3-4 gün kickboks grup derslerim var onun dışında jillian michaels ve kayla itsines in antrenman programlarını evde uygulamayabaşlayacağım fakat beslenmemi tam oturtmadan motive olamıyorum. Günde 3 litre su içme alışkanlığım var, pilav makarna (beyaz undan olan) ve su dışındaki tümiçeçekler hayatımdan zaten çıkmış halde. Genel hatlarıyla beslenme hakkındaki çoğu şeyi biliyorum makrolar vs. Ama asıl sorum şu örneğin 1900 kalorilik bir diyete başladım 100 g protein x g karb. 60g yağ alıyorum diyetin ilerleyen zamanlarında ve bitiminde nasıl ve neye göre değişiklik yapmalıyım yoksa sağlıklı bir beslenme planı belirleyip uzun yıllar ona mı uymalıyım gerçekten kafam çok karıştı

Sayfayı Paylaş