Acil yardım programım hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ulusoy22 tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ulusoy22

ulusoy22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar kafamı kurcalan bişey var umarım yardımcı olursunuzz benim şikayetim su vucudun gelişmesi için dinlenmesi gerekir diyolar dinlenirken kaslar gelişir fakat bnm kollarım büyümüyo sadece şekil olarak gelişiyo ve ön kolumun alt tarafında kolumu sıkınca 2 cm falan bosluk var onu doldurmak için napmma lasım düşüncem su acaba fazlamı ön kol arka kol yoruluyo bu programla benim programım şöyle;

pazartesi: gögüs ön kol
    salı: 30 min koşı
    çarşamba: sırt arka kol
    perşembe: 30 min kosu
    cuma: omuz bacak
    cumartesi: önkol arka kol
    pazar: off

karın çalısmasınıda kafama göre 2 3 günde 1 yapıyorum şikayetim

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Cevap verebilmek için daha çok bilgi lazım. Boyun kaç, kol ölçün kaç, kaç kilosun, "kolum gelişmiyor" dediğin tarihten itibaren kaç kilo aldın ve bench pressine kaç kilo ekledin? Sırt için hangi hareketleri yapıyorsun?

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş