acil yardım morarma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve UÇURUM tarafından 6 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    7 8 aydır evde body yapmaya calısan biriyim lutfen yardım edın benım sorunum
    su kolumun ustunde morarma sırtımda kanat larımın ustunde morarma oldu bu benı cok rahatsız edıyor
    ant yapamıyorum gecermı onemsız bırseymı sızce her bodyciye olurmu sadece unıversal lıkıt carnıtınkullanıyom acıl yardım

2. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    hocalar tecrube sahıbı olanlar lutfen yorum yapsın :D

3. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım morarmalar yırtılmalardan darbelerden ola bilir eyer çizik şeklindeyse genişliyosan o yapıyodur başka ne gibi sana etkileri var acımı veriyo sızlıyomu şişiyomu nekadar zamandır var büyüyomu
    bence bi görünmeni tavsiye ederim doktora

4. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    ılgın ıcın tskur darbe vermedım almadım :D acı yok sızı azcık sısme yok ıkı uc gun oldu yenı daha
    sımdıkı halı kızarmıs gıbı hanı yumruk atılınca kızarır ya oyle kaybolmaya basladı kaybolmasaydı doktara gıdıyodum yanlız kafama takıldı genıslıyosan demıssın oyle bır sey varsa nemutlu bana bır arkadasda aynı senın dedıklerını soyledı ohhhhh ıcım rahatladı dedım eyvallah

5. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende zayıftım şimdi irileştik koların orada kızarma morarma oldu sonra çizgi gibi yırtık derler ya onun gibi oldu ben ona bağladım tabiki benimki yaşadığım olaydan yola çıkarak yorumladım takip et derim belki başka problenlerde olabilir

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Hızlı gelişim yırtığı heralde bu dediğin gibiyse, tebrik ediyorum arkadaşım, bu işi bırakmamanı tavsiye ederim likit amino baya işe yaradı heralde.

Eğer sık sık tekrarlar ve iyileşmesi uzun sürerse çinko falan kullanabilirsin, eğer çok büyürse izde bırakabilir.

İyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş