acil yardım kollarım sarktı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve izmirgöztepedir tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. izmirgöztepedir

izmirgöztepedir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba forumun kurallarını fazla bilmiyorum ilk mesajım

arkadaşlar 2 ay dır vücut geliştirme yapıyorum zayıflamaya da çalışıyorum son 4 ayda 10 kilo verdim vücut geliştirme yaptığım 2 aydada 5 kilo verdim arkadaşlar çok fazla abarttım vücut geliştirmeyi günde 3 saat çalıştım setleri abarttım 3 set yapmam gerekirken 4 set yaptım ve 12 lik yapmam gerekirken 20 yaptım setleri 45 dk yürüyüş koşu yaptım salaklık yaptım yani kollarım bir ayda 1 cm gelişti şuan 35-36 santim son ölçümü yapmadım ama kollarım şuan sarktı malesef sanki kaslarım eridi gibi ve vücudumu çok güçsüz hissediyorum son 10 gündür düzeltttim setleri azalttım normal seviyeye indirdim ama acaba zayıfladım diyemi sarktı kolum yoksa çok çalışmaktan kas mı eridi tam eminde değilim acaba nedeni nedir yardımcı olurmusunuz yeninden toparlamam için ne yapmalıyım aramı vermem lazım kasları dinlendirmek için kolumda çatlamalarda var

yardımcı olacak herkese teşekkürler

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş