Acil Yardım Kol Kası

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berke_ tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Berke_

Berke_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim boyum 1.78 kilom 70.
    Öncelikle bacak kaslarım bayağı iyi çünkü futbol oynuyorum.fakat kol kasım orta derece kol kası yapmak istiyorum bayağı.3KG Dumbell aldım hangi hareketleri günde kaç kere yapayım ve 6kg a ne zaman geçeyim ?

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelıkle forumu okursanız sizin için faydası olacaktır. kasların gelısmesı ıcın bır butun olarak calıstırılması gerekmektedır. sanırım evde calısacaksınız. bunun ıcın forumda cok ıyı bır evde calısma programı mevcut.https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html bu lınkı ıncelersen göreceksın. kımse senın ne zaman 6 ne zaman 9 kg kaldıracagını yada o agırlıga ne zaman gececegını bılemezkı. bu senın kendı gelısım ve beslenme programın ıle alakalı. forumu bolca okursan beslenme dınlenme ve antrenman kısımları özellıklı sana cok daha faydası olacaktır.

3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç KG ağırlığın sana uygun olacağını en iyi sen bilirsin. Ama ilk ay önemli olan hareketleri öğrenmek o yüzden 3 KG Dumbell işini görür. Yeni başlayanlar bölümündeki sabit başlıkları oku Dumbell ile evde çalışma programı var yapılışlarıyla beraber, onu uygula. Tabi bir süre sonra 3 KG yetmeyecektir. Her gün çalışma haftada 3 veya 4 gün uygundur. Beslenme ve uyku düzeni sağlarsan daha fazla fayda görürsün. Sanırım VG hakkında pek bilgin yok forumdaki sabit başlıkları okursan tüm sorularının ve merak ettiklerinin cevabını bulursun. Aramıza hoş geldin :) :). Başarılar...thums:

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş