Acil Yardım Kick-Boks

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Scissorhands tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scissorhands

Scissorhands Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    California City, California
    24 yaşımdayım 1,86 boyunda 65 kg civarıyım. Dün ilk antrenmanımı yaptım. Hayırlısıyla paralimpik olimpiyatlarını düşünüyorum.
    Öncelikle dünkü antrenmandan sonra sol ayak eklem bölümünde ağrı başladı ne yapmalıyım? Soğuk suyun içine mi koyayım yoksa duş mu alayım sıcak suyla?
    Kilo almak için ne yapmalıyım?
    Sigarayı 1 hafta önce bıraktım ciğerlerimi açmak ve hızlıca iyileştirmek için ne yapmalıyım?
    Beslenme konusunda doğal besinlerle nasıl beslenebilirim? Protein tozu vs gibi şeylerden anlamam yumurta peynir domates falan iyi olur.
    19,00da antrenman başlıyor 21,00 civarı bitiyor. Antrenman öncesi ve sonrası neler yemeliyim hangi saat aralıklarında? Yani antrenmandan kaç saat önce ve kaç saat sonra?
    Bir de vücut kılları için ne yapmalıyım? (Tüm vücut komple her yer anladınız umarım.)

2. Scissorhands

Scissorhands Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yok mu yardım edecek?

3. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    1. Eklem ağrıları incinmeler herzaman olucak ağrı çok aşırı değilse ekstradan bişey yapmana gerek yok geçmesini bekle 2. Kilo almak için günlük harcadığın kalori miktarından daha fazlasını yemelisin(kısaca daha fazla yemek ye)3.koşmak ciğer açman için iyi bir seçim olur, iyileştirmek içinse bir doktora danışın. 4. Besinleri pazardan almanız doğal beslenmek için iyi bir adım olur ( internette doğal ve sağlıklı beslenmeyle ilgili tonla bilgi var) 5. Antremandan önce ağır şeyler yeme enerji için türk kahvesi içebilirsin antremandan sonrada muz yada çikolatalı süt tarzı şeyler tüketerek antreman sonrası düşen kan şekerini eski haline getirebilirsiniz. Vücut kılları için interneti araştırın

Scissorhands bunu beğendi.
  4. Scissorhands

Scissorhands Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antrenmandan kaç saat önce kahve içeyim?

5. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    30-45 dk uygun olur. Çok abartmayın maksimum 3 fincanı geçmesin içtiğiniz kahve.

Sayfayı Paylaş