Acil yardım hızlı kilo verdim sıkıntı büyük

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cezafit0158 tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cezafit0158

cezafit0158 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Son düzenleme: 26 Eylül 2015
  2. cezafit0158

cezafit0158 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. ibrahim11

ibrahim11 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Definasyonla yağ yakmak yada bulkingle kas yapılandırmak şeklinde iki seçenek var önünde. Bulking ve definasyon kavramlarını iyi araştır. Hedefe yönelik yap seçimini.

4. alminspek

alminspek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  5. ibrahim11

ibrahim11 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bir kez daha yorum yapıyorum ve bu sefer sana detaylı bilgi vereceğim fakat bu sporla ilgi olarak en önemli öğrenmen gereken şey şudur ki; kimse sana hazır bilgi vermez yada verilen bilgi doğru olmayabilir. Senin yapacağın iş up yazarak sürekli olarak konuyu üstlere almak yerine klavyeni kullanarak online olarak 5 farklı görüş bulup, kendi akıl mantık süzgecinden geçirip üçünün yanlış ikisinin doğru olduğunun farkına varıp iki doğrunun içinden en doğrusunu bulman gerek. Bu iş için yapılmış bir çok web sitesi, bir çok youtube kanalı var. Bu bilgilere ulaşman buraya konu oluşturmaktan daha kolay. En basitinden sabitlenmiş konuları okuman bile sana yetecektir. Sorduğun soruya gelirsek. Ben de senin yaptığın gibi 2 ayda 25'den fazla kilo verdim. Bu sarkan bölgeleri kası büyüterek yada yağı küçülterek yapabilirsin. Kası büyütmek bulk yapmaktır yağı yakmak ise definasyon. Definasyon ve bulk diyetleri farklıdır. Ayrıca kimse sana burda bir diyet listesi oluşturmaz her diyet listesi yapılan antrenman, günlük hayattaki aktiflik, yaş, kilo vücut tipi, beslenme alışkanlığı gibi bir çok şeye göre değişiklik gösterir. Sen bulk mı yoksa definasyon mu yapacaksın ona karar vereceksin. Sonra bu işlerde ne çeşit bir beslenme planı yapılır diye araştıracaksın. Misalen bulk için kilo başına 2 gr protein, kilo başına 5 gram karbonhidrat gibi oranlar vardır. Sen bunu kendine göre hesapladıktan sonra. Belli başlı besinleri kullanarak üç öğününün planlamasını yapacaksın. Bunu kendin yapman bir diyetisyenin yapmasından daha iyidir. Kimse senin ne sevip sevmediğini bilemez. Bu işi yapmak istiyorsan en basitinden araştırmayı öğrenmekle başla. Ne yazılan yorumu görmezden gelip kimseye saygısızlık et, ne de forumda cevabı bulunan bir soruyu foruma yazıp forumu kirletme. Bilgi istiyoran onun peşinde koşmaya mahkumsun

6. cezafit0158

cezafit0158 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İbrahim yorumun ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim Allah razı olsun bu arada o 2 inci up u da ben yapmadım bu arada yorumlara bakamama sebebim pc bozuldu

Sayfayı Paylaş