Acil Yardım.. Durum Vahim..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve snakebad tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. snakebad

snakebad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar. Ben 185 Cm boyunda 126 kiloyum. ve bunun tahminimce tümü yağ.. :( zayıflamak istiyorum. bunun için bir spor salonuna başladım hergün ortalama 1 saat çalışıyorum. bunun yanında salonun vitrininde bi ürün gördüm broncodil adında. yağ yakıcı olarak satıyorlar. Ondan almalımıyım sizce ? faydası olacağını söylediler. yada tavsiye edeceğiniz başka bir ürün ve alabileceğim bir yer varmı ? yani en azından şu 26 kiloyu verip 100 olmam lazım.. bıktım artık...

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sizi gayet iyi anlıyorum, Ama öncelikle şok diyetlerden kacmanız şart. Ne olursa olsun karar verdıysenız, bu işi başaracağım diye elbetteki başarıcaksınız. Ama kesinlikle çevrenizle olan ilişkleriniz sizin başarı oranınızı belirler.

Örnek: Yüksek bir dağa tırmanmaya başladınız ve siz o dağa oylesine yavas çıkıyorsunuzki, ama kararınız kesin mutlaka zirveye ulaşmayı kafanıza koydunuz. Bazen ayağınız takılıyor dusme tehlikesi yaşıyorsunuz ve artık buraya kadar diyerek tırmanmaktan vazgeçiyorsunuz, yada butun amacınız o dağa tırmanarak hedefe ulaşmak.

Kesinlikle azim ve istikrar gerekecektir, yağ yakmak uzun surer ve sabırlı olmanız şart. Umudunuzu asla yitirmeyin ve her yeni bir gun istediğinize ulaşma hevesinizide asla yitirmeyin.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Lütfen forumu okuyun ve ayrıca kurallara uygun baslık acın!

MT bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş