Acil yardım!! Özellikle profesyoneller!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Melissasekmen tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Melissasekmen

Melissasekmen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba!! Şimdi konuya şöyle başlıcam; boyum 1.62 ve 59 kiloyum. Yani hedefim 1 ay içinde 53-54 falan olmak. Pazartesi haftada 4-5 gün olmak üzere fitnessa başlıcam. Düzgün bir beslenme programı oluşturdum protein ağırlıklı.( low carb diyetine benziyor biraz) ve bununla birlikte bir yağ yakıcı kullanıcam bir kaç spor hocamın tavsiyesiyle. ama animal cutsmı kullansam greandemi daha karar veremedim. Hem yağ yakıcı hemde kilo vermemde bana yardım edicek her öneri ve tavsiyeyi bekliyor ve size güveniyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim! Sağlıklı günler :)

2. lostRoses

lostRoses Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Animal cuts ve grenade bence biraz daha üst düzey sporcular için daha uygun diyet antrenman tam olduğu sürece çok zorlanacgini sanmam ama ikiside başarılı ürünler arasında.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Melissasekmen

Melissasekmen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani sup kullanmak istiyorum kesinlikle. Siz hangisini seçerdiniz? Yada başka önerebiliceğiniz sup varmi? Normaldede spor hayatim var zaten ama sadece haftada 2-3 gündü

4. lostRoses

lostRoses Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Supp olarak direk yağ yakicilarin diyetsiz pek bir etkisini göremezsin ancak düzgün bir diyetle sonuç alınabilir ben olsam grenade yi seçerdim çünkü animal cuts çok aşırı tablet alman gerekecek.
    Ekstra olarak arginine iyi bir enerji artışı sağlayacaktır

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Melissasekmen

Melissasekmen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    diyet uygulayacağım zaten. Yani iki yakıcınında yorumlarına baktığımda ikiside eşit gözüküyor animal cuts bir tık daha önde.. Zaten onuda günde 2 servis değil sabah uyanınca bir servis alirim,Bünyem kaldırmaz yan etki gösterebilir. Tekrar teşekkür ederim fikirleriniz için

lostRoses bunu beğendi.
  6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş