Acil hayat tecrübesi olan insanlar...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HeadSlayer tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    okul müdürüne açıkca en ince detayına kadar anlat olup biteni samimi bir şekilde gerekeni yaparlar ama şunuda ekle önlem alınmazsa çocuğun dahada ileriye gideceğinide söyle kavgayla iş çözülmez uzar gider sen onu döversin hırs yapar o seni döver öyle uzayıp gider ayrıca tamda böyle bir konudan dolayı lisedeyken iki kişi bıçaklanmıştı bizim okulda milletin gazına gelip çocuğu öldüresiye dövmüştü bizde artık daha bulaşmaz gözü ile bakıyorduk duruma bir kaç gün sonra bıçağı saplamış çocuğa ölmedi ama hastanelerde uğraştı bir yılıda giiti kimin ne yapacağını bilemeyiz kavga ederken sonrasınıda düşünmeliyiz herkes döv diyebilir onlara göre bir şey yok çünkü olan sana olur aman dikkat et kimse yumruk yumruğa dövüşmüyorki topluyor 6-7 kişiyi 1 kişiyi dövüyor birde bunu ballandıra ballandıra anlatıyor heleki okul bitince aman durduk yere kimseye bulaşmayın silah bıçak ne varsa devreye giriyor olmasa bile çok sayıda adam toplayıp üzerine geliyorlar dayağı hak eden çok insan var orası öyle ama varsa bir durum yetkililerden yardım isteyeceksin kendi başına iş yapmayacaksın değmeyecek biri için hastanelere yada en kötüsü mezara cezaevine girmeyeceksin

HeadSlayer, Phil_Heath, thetramp ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Rocky'nin dediği gibi kavgayla olacak iş değil bugün sen döversin yarın 5kişi gelirler vs vs. Artık eskisi gibi bileğine güvenemiyor kimse hatta bileğe güvenmeye de geçtim milletin gözü dönmüş dövdüğü ve yerde kanlar içinde yatan kişiye hırsını alamayıp bıçaklıyor birde. Sakın diyeyim bulaşma git ve adam gibi konuş boks yapıyormuşsun bende falanca senedir kickbox yapıyorum okul içinde böyle yapman hoşuma gitmiyor kavgayı da sevmiyorum başımdan bazı olaylar geçti ama illa bu haraketlerime devam edeceğim dersen idman yaptığımız salonlara gidelim enerjiyi atmak için beraber çalışalım de bakalım cevabı ne olacak.Yine anlamıyorsa öğretmenlerinden sınıfının değiştirilmesini iste durumun ciddiyetini anlasınlar.

ercan41, Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

Raki ve Axiboy güzel özetlemiş, sen benim gibi delilere uyma, diplomasi kanallarını sonuna kadar kullanmaya bak, tabi kendini ezdirmeden, kısa dönem askerlik yapmama rağmen 4 kişiyi darp ettim, alayda adım boksör poşete çıktı ,uzun dönemler efsane diyordu :) iyi bişeymiş gibi, haklıydım ama vurunca haksız oluyorsun, zaten son vukuatımdan sonra bölük komutanı uzatırım askerliğini dedi de duruldum, tutanakları saymıyorum bile, kavga etmek beladır haklı olsan bile...

4. HeadSlayer

HeadSlayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi günü beden eğitimi dersi var. Benim kickboxcu olduğumu okuldan kimse bilmiyor. Pazartesi günü ben ona bir şov yaparım daha akıllanmazsa, antenman ayağına hırsımı çıkarırım bir salonda. Yorumlarınız için teşekkürler.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş