Acil bakarmısınız lütfen ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkay2217a tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berkay2217a

berkay2217a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar bu foruma sırf bu konuyu açmak için kayıt oldum. Yeniyim o yüzden yaptıgım tüm yanlışlar affola... Öncelikle fiziksel özellikler : Yaş : 16...Boy : 1.77.......Kilo : 67.... Şimdi arkadaşlar ben body ile uğraşmıyorum. Ama gidicem. Şimdilik sadece yüzme yapıyorum ki EN İYİ spor bana göre. 6 Aydır havuza gidiyorum ve gözle görülür omuz genişlemesi omuz kasları göğüs kası (baya hemde :) ) ve üçgen vücut yaptım. Ama gel gelelim göbek var hem de öyle böyle değil. Yaşım ve boyum kilom hepsi orantılı fit gözüküyor ama bi görseniz söylemesi ayıp resmen hamile gibi göbeğim şiş yahu ! Normal göbekli insanların kilosu yüksek olur , göbeği yürürken bıngıl bıngıl sallanır ve yağ torbasıdır. Ama benim göbek dedigim gibi hamile gibi + yürürken sallanmıyor + bastırınca da sert oldugunu hissediyorsun sert ya bildigin şiş sert hiç hareket etmeyen bir parça :)) Ben karın kası çalışıp sürekli bıraktım 2 hafta çalıştım bıraktım çalıştım bıraktım belki de ondan öyledir diye düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nedir nasıl eritmeliyim ? eritilcek bi yanıda yok aslında ama nasıl hamilelerin şiş ve sert olur aynen öyle. Ben diyorum ki sabahları aç karnına ( bir elma yiyip) koşuya çıkayım geldigim gibide internette buldugum 8 min abs workout çalışmasını yapayım. Belki kaırn hareketleri o bölgeyi inceltir. İnternette araştırdım gaz yüzünden karın şişebiliyormuş ama benim karnım en ufak birşey yiyince şişiyor sabah dümdüz ( çok az şiş) akşam bak birde davul gibi :D Sizce ne yapmalıyım diyet + mekik + koşu + yüzme faydası olur mu ? Bu arada şu ana kadar sürekli yatmadan önce ya kuruyemiş yada meyve yiyordum artık bıraktım belki bununda etkisi vardır birde genetik te olabilir ne yapmalıyım ? Çok uzun oldu okuduysanız teşekkürler.

2. berkay2217a

berkay2217a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    mümkün olduğu kadar yagsız beslen ve sabah aç karna cardio yap

berkay2217a bunu beğendi.
  4. berkay2217a

berkay2217a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    telefonum tamirde olmasa foto atıcam ben gaz var diye düşünüyorum çünkü bugün gözle görülür bir biçimde inik dümdüz sanki ama hafif bi çıkıntı gene var :) Birşey daha sormak istiyorum internette buldugum 8 min abs workout çalışmasını 1,5 ay boyunca düzenli günde 3 defa yapsam sabah aç karnına koşudan sonra karın kaslarım belirginleşirmi ? Lazar angelov gibi olsun demiyorum ama sıkmadan hafif belli olurmu :)

5. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    karın kası mutfakta olur. yağ oranını düşürürsen sıkmadan belli olur. yağsız beslen

berkay2217a bunu beğendi.
  6. berkay2217a

berkay2217a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki kuruyemiş de yağ var mı büyük oranda eğer varsa onuda kesicem ilgilendigin için sağol.

7. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    kuruyemişte büyük oranda var ama bence onu kesme bitkisel yağa ihtiyacin var. gunluk 50-100gr kuruyemiş kafi

8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    Aciliyet oncelik belirten baslik
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş