Acil Önemli Birkaç Sorum Var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Boyum 1.82 Kilom 69 6 7 Aydır Antreman Yapıyorum Yaşım 16 Ve Sorularım Beyaz Pirinçin Kana Çok Çabık Karıştığını Biliyorum Antremandan Öncemi Sonramı Tüketmek Mantıklı Genelde Ben Antremandan Önce Yulaf Kepekli Bulgur VS. Tüketiyorum Ve Birde Patates Haşlaması Antremandan Öncemi Sonramı Önerirsiniz Son Sorumda Baklagilleri Fasulye Nohut VS. Zeytinyağı ile üstüne döküp yiyiorum buda antremandan öncemi sonramı idealdir.

Birde arkadaslar bu ispanak brokoli gibi yesillik sebzeleri hangi ogunde yemeliyiz

Son düzenleme: 10 Ağustos 2015
  2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antreman öncesi kompleks karb olarak makarna veya pirinç tercih ediyorum . Brokoli her ögünün yanında 1 veya 2 şer adet yiyebilirsin tercihe baglı ne kadar yediğin . Ha şahsen her yemeğin yanında ben az miktarda çoban salata ve 1 adet brokoli tüketiyorum . Patates haşlaması pek tüketmiyorum ama ant sonrası veya öglen için idealdir .

Ayrıca antreman sonrası karbonhidrat alımı bkz ; https://www.bodyforumtr.com/threads/antreman-sonrası-karbonhidratları.25634/

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Başka düşüncesi olan patates haşlamasını antremandan önce ve sonra veya öğlende ve beyaz pirinçi antremandan önce veya sonra kararsız kaldım kimi pirinç kana çabık karıştığı için antremandan sonra yenmesi mantıklı flan diyolar sizce nasıl olmalı

4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bukadar detaya takılmamak gerekir genel olarak antrenmandan önce yağsız kompleks karbonhidrat iyidir antrenmandan hemen sonra basit karbonhidrat almak iyidir. Bunun dışında diğer detaylar fazla fark yaratmayacaktır .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş