aciillllll yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tirebel tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    abiler sizdennn yardım istiyorum kilom48 boy 174 yaş 16 benim amacım biraz kaslı kilo almak şöyle 54-55 kilo ya varmak lütfennnn yardım edn ömrü bitmiş pil gibiyim

2. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bana bir beslemme programı yazarsanız sevirim

3. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kilo alma uzmanlık alanım değil pek yardımcı olamıyacagım ama oncelikle sana tavsiyem sakin olman

Forum aktif bir forum bakmadım ama onlie kullanıcı sayısı fazla ama sana cevap wermiyorlar cunki cogu kişi forumu okuyor

Sana tavsiyem diğer üyeler gibi yapman öncelik ile kısacası yukarıdaki arama butonunu kullanarak kilo almak ve benzeri kelimeleri aratarak çıkan sana uygun topicleri okuyarak işe başlıyabilirsin

Birşeyler anlaman harekete gecmen 2 günü bulucak we bu kadar yüzeysel sorular sormıcaksın bu tür "Ne yapmalıyım" sorularına cogu kişi cevap wermiyor weremiyor ama sen

Bunları bunları yaptım soyle oldu boylede oldu artık boyleyım ama bu bu kafamı karıstıyor sız ne dıorsunuz gibi bir topic actıgında herkez yardımcı oluaktır

Unutma dünya 1 günde yaratılmadı kilo almayı gerçekten istiyorsan forumu okumaya başlamlısın eğer forumu okuyacak direnci gosteremiyorsan kilo almayıda %100 verimli şekilde başaramassın bunuda unutma

En kısa zamanda hedefine ulaşırsın inşallah

4. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yazı için sağol kardeş

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kurallara aykırı başlık+forumda mevcut konu+teşekkür için "tşkürler" yazan yere basabilirsin - hatta genel olarak kuralları okursan daha iyi olur ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş