aciil bana destek olun lütfen...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve THemre tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. THemre

THemre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar herkese hayırlı forumlar, uzun süredir foruma giremiyordum foruma girdiğim dönemlerde spora başlamış neticesini almıştım fakat tekrar eski kiloma geri döndüm. yaşım 22 boy 1.81 138 kg yum ve ocak 1 e kadar 40 kg vermeliyim özel nedenlerden dolayı bana lütfen yardım edin Allah rızası için kısa sürede neler yapmalıyım ? nasıl bi yol takip etmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.. bu arada takviye gıdalarda alabılırım termojenık yağ yakıcılar çok etkiliymiş daha önce kilo verdiğimdede kullanmıştım sizden ricam yardımcı olun lütfen bana...

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle bir diyetisyene gitmenizi tavsiye ederim. Size düzgün bir beslenme programı çıkarsın. Buradan da şunları yapın yada beslenme bölümüne bakın diyebiliriz ama doktor eşliğinde emin olun daha sağlıklı olacaktır.
    Şuan için hiç bir termo. ürün kullanmayın. Spor salonuna yazılın ve hocanız sizi yönlendirsin. Ocak ayına kadar 40 kg demişsiniz. Bir amacınız var ama bu amacınız yerine daha uzun vadede bir şey belirlemenizi öneririm. Yaşınız daha 22 ama kilonuz 138 bu sağlıklı bir durum ortaya koymuyor. Onun için sağlıklı bir şekilde ne kadar zaman alacaksa alsın ideal kilonuza ulaşmayı hedefleyin. Unutmayın sağlığınız daha önemli.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Bodyforumtr Ekibi

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş