Acemiye yardım lütfen..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emora tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emora

emora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba.
    34 yaş,1.78 boy ve 95 kiloyum. Yaklaşık 2 aydır düzenli olrak spora gidiyorum haftada min 3 gün max 5 gün oluyor.İlk ay başlangıç programım vardı,2.ay biraz daha değiştirerek ağırlık antremanlarına yönelttiler beni. Bu süreçte 3 kg verdim. Malesef h.içi 9-6 arası masabaşı bir işim var çok hareket şansım yok. Yemek dünemimi oturttum sayılır ama tam değil hala.Diyet yapamıyorum ama ekmeği,unlu şeyleri,şekeri,beyaz pilavı vs. baya azalttım; bol sebze ağırlıklı ve et vs.de haşlama yemeye çalışıyorum.

Yaza kadar göbeksiz ve fit bir vücudum olsun istiyorum. Kollarımda ve omuzlarımda gelişim başladı farkedebiliyorum. Sizden ricam; bana başlangıç için supplement olarak öneriniz ne olur. Yağ yakıcı,protein yada aminoasit desteği yada beslenme değişiklikleri vs. gibi. Salonda çok emek veriyorum ama biraz da dışardan desteklersem vücudum daha çabuk düzene girecek diye düşünüyorum.

Forumdaki yazıları iyice okumaya çalıştım fakat kafam çok karıştı.Çok çeşitli ve değişik tipte ürünler var. Ayda 250 TL'ye kadar bu ek ürünlere bütçe ayırabilirim.

Bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim..

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeterli protein alamıyorsanız bir whey alabilirsiniz. Başka bir şeye ihtiyacınız yok. Kilo kaybı başladı mı?

3. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bence protein agirlikli bir diyete girmelisiniz karbonhidrat seker yag bunlari azaltip proteini artirdikca vucut kendine gelecektir.antremanlarda enerjinizi son noktaya kadar harcamalisiniz.supplement bence yag yakici kullanabilirsiniz yada antreman sonrasi whey protein cok faydali olacsktir bence herseyden once azimle cok rahatlikla istediginize ulasacaksiniz baslamak bitirmenin yarisidir

4. emora

emora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kilo kaybı başladı evet ama biraz yavaş gibi. 2 ayda toplam 5 kg verebildim.
    Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi bir yağ yakıcı ve whey protein antreman sonraları için iyi olur gibi geliyor bana da.. Çok fazla marka vs. var,bana ne önerirsiniz?

5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yag yakici fikrim
    Yok ama sizin icin en uygunu dymatize iso 100 gibi duruyor saf kas kutlesi insaa etmek icin proteinler kismindan 10 tsne felan bakin oylamaya yorumlara karar vermenizde etkili olacaktir.cunku her proteinin icerigi farkli hedef grubu farkli olabiliyor

6. emora

emora Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekkür ederim.. Bir de yağ yakıcı hakkında bilgisi olan biri cevap yazarsa süper olur.. Bu whey protein antremandan sonra alınıyor değilmi,öncesinde değil..

7. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah ac karna kalkar kalmaz toparlanmayi recoveryi hizlandirir.antreman oldugu gunlerde hem ac karna sabah hemde antremandan hemen sonra suyla alirsaniz iyi olur iyi sporlar

8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş