acaba psikolojikmi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ozan119 tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bana her zaman yazın kaslar okul zamanı geliştiğinden daha çok gelişiyormuş gibi geliyor sizede öyle geliyor mu acaba?:(

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Genelde okulun açık olduğu zamanlar yazın sonu ve yazın başlarıdır :) ee bütün vg cilerin BULK zamanalrıda zaten bu dönemlerdir yani ağırlıkla kış aylarında kilo alımı kolaydır..seninkide o kas dediğin(eğer spor yapmayan biri isen) aslında yağla birlikte aldığpın kilolardır ve haliyle senin histetiğin şey normal yani...;)

3. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Genelde yazın diyetle geçtiği için hiç öyle gelmiyor :)

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    yok kardeş 1 senedir vg yapıyorum bi kamera fln geçse elime fotolarıda koycam telefonla çekiyorum ama güzel çkmıyo nese şey diyorum ya benim mesela kollar 34 dü okullar açılırken ve okullar kapanana kadar tüm kış çalıştım (supplementsiz,düzgün beslenme ve uyku yok) ve 36 oldu ama yazın 3 ay düzeni oturttum uyku beslenme ve supplement olarak protein ve amino ekledim beldi düzene girmemden oldu ama yazın 3 ayda 2 cm kalınlaştı kollar falan belki düzenden dolayı olmuştur emin değilim ama sanki kışın falan gelişmemiz yavaşlıyomu acaba diye düşündüm

Sayfayı Paylaş