Acaba kollarım ince kalır mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Equity tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Başlık biraz açıklayıcı olsun istedim ama burada biraz ayrıntıya yer vermek istiyorum. Benim kilom gerçekten düşük yaşımda öyle tabi ama artık kararlıyım bu işi araştırmadan da saçma sapan sorular ile kafanızı karıştırmak istemedim, o yüzden biraz araştırma sonucu bu soruyu affınıza sığınarak soruyorum.

Boy : 175 Kilo :50 Yaş : 16

Ben bir kalori cetveli hazırladım kendi aklımca, onun sayesinde kilo almayı umuyorum tabi bunun yanında sporda yaparak safi kilo almak istemem, ama benim merak ettiğim soru bu, ben kilo alırken sadece benim göbek mi şişecek? Çünkü kollarım gerçekten çok ince bana kollarım hiç değişmeyecekmiş gibi geliyor. Siz üstatlarım'a sormak isterim kilo alırken ne yaparsam kollarımda şişer?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle nasıl bir spor yapacaksınız ? Yani fitness yapacaksanız yada bb kollarınızda da kütle kazanımı olur. Fakat siz kilo alacağım diye düzensiz bir beslenme yolunu seçerseniz sağlıksız kilo alır ve yağlanma olur. Bunun yanında eğer bu yolu seçerseniz nereden kilo alacağınızı da kimse söyleyemez. Sonuçta insanların genetikleri farklıdır. Misal ben karın bölgesinde yağlanmaya giderken bir başkası baldırlarından gidebilir.

Equity bunu beğendi.
  3. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde öğrenmek istediğim bu ne yapmalıyım beslenme - spor olarak? kimse kollarından şikayetçi değilmiş sanki. Hiç bir konuda sorduğum soruya cevap bulamadım

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    BB yaparak kilonun vücudunda dengeli dağılmasını sağlamış oluyorsun böylelikle vücudunun bütün bölgeleriyle beraber kollarinda yavaş yavaş büyüyecektir ancak 1-2 ayda hatta 5-6 ayda cok bir şey beklememelisin hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

Equity bunu beğendi.
  5. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hmm yani bana şunu veya şunu yap diye vere biliceğiniz bir program yok.

Sayfayı Paylaş