acık ogretımden unıversıte

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emrah tarafından 10 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyler acıkdan unıversıte okumayı dusunuyorum ınternetten arastırdım anlamadım kayıtlar ne zaman ve ne gerekıyo bana yardımcı olurmusunuz

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kayıtlar konusunda aöf kendi sitesinden yayın yapıyor.tarihlerde bazen oynama oldugundan buradan takip etmen daha avantajlı.benim tek tavsiyem kesinlikle büronun verdiği kitaplardan ders çalışıp sınavlara hazırlanma.murat yayınlarının yardımcı kitapları sayesınde 14 sayfalık 1 ünite kitapta 3 sayfaya özetlenmiş.bu şekilde kolaylıkla bitirebilirsin.

3. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Emrah ben açık öğretim işletme okuyorum.Kayıtlar öss tercihleri geldikten sonra eylül ayında yapılıyo.Öss tercih forumundan tercih etmen yeterli.Bi de 160 barajı var.Daha detaylı msnden konuşuruz sormak istediğin varsa sana yardımcı olayım ;)

4. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Bi kaçtane sınav tavsiyesi.sınavlar test ve 4 yanlış doğruyu götürmüyor :D onun için üstün eleme sallama teknikleri geliştirdim :D ama bi kaç püf nokta var

* Çoğunlukla uzun ve karışık gibi gözüken cevaplar doğrudur; çünkü sinsi hazırlayıcımız aklınızı karıştırmak için aslında çok basit olan cevabı değişik sözcüklerle veya tamlamalarla anlatır.

* Eğer şıkların içinde hepsi, her zaman, hiçbiri veya boş gibi cevaplar varsa genellikle yanlıştırlar. Bunu her zaman söylerim.

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul

Sayfayı Paylaş