Acı veya Yanma hissi hakkında lütfen yardım.. (:

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mega tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mega

mega Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar benim anlamadığım bi problemim var. Konuyu şöyle açıyım bildiğiniz gibi çalışırken kaslarımız çalışınca bir acı hissi ortaya cıkıyor yanmada olabilir bu. Bu yanma işi kasların çalıştığının göstergesi ve gelişmenin belirtisi diye biliyorum ne kadar doğruysa.. İşte bu yanmayı her kas grubunda yakalayamıyorum. Mesela Neck Press, Military Press hareketlerinde omuzlarım da güzel bir yanma ortaya cıkıyor. Ama sonraki Bent over lateral raise yada Front raise hareketlerinde bu yanmayı hissedemiyorum. Forumda İri omuz başları hakkında konu var orta yeterli kasılmadan bahsediyor. Dediklerinide uyguluyorum ama olmuyor. Yada MuscleandFitness dan aldığım bir programla bent over lateral raise-lateral raise front raise-upright row-shoulder pressi süper set yapıyorum. Acı sadece ön omuzumda ve arka omuzumda yok. Acaba çalışma şeklimdemi bir sorun var? Bu sorun sırtımdada var. Büyüyorum ama sırtımda yanma olmadan kafa_ napıcamı bilemedim yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş