ACİL YARDIMM

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mustafa Kaya tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustafa Kaya

Mustafa Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler . Foruma yeni üye oldu ve tecrübeli abilerime kardeşlerime sorularım olacak. 17 yaşındayım şuanda nitro-tech whey kullanıyorum. Fakat spora ilk başladığımda 98 kiloydum ve şuan 68 kiloyum yaklaşık 3 aydır vücut çalışıyorum ölçü aldım fakat görünürde hala iyi şeyler yok ve kilo arttıramıyorum ne kadar çabalasamda enerjim bitiyor . No explode ya da weider arginine xplode almaya karar verdim bir zararı olur mu ve ya başka bir ürün önerir misiniz ?

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    98 kiloya çıkabildiğine göre vücudun ektomorf değil, yani kas alımının zorlanmasını genetiğe bağlayamayız, o halde ya antremanda bi sıkıntı var ya da beslenmede. ki benim görüşüm beslenme. kas kütlesi kazanamadığını söylüyorsun ve çareyi supplementte arıyorsun. işte hata burda. besine önem vermiyorsun dostum. bu işin yüzde 60 ı beslenme derler. inanma yüzde 80 i beslenmedir. antremanda canın çıkmalı hile yapmadan sağlam çalışmalısın evet, ama antreman kurmalı oyuncak arabanın sadece o kurma kısmıdır. kurar bırakırsın. arabanın tekeri yoksa olduğu yerde sayıklar. hiç bi supplement senin kaslarını patlatamaz. günlük aldığın tavuk miktarını 400 grama balık miktarını 160 grama çıkart ve olanları izle. vücut ihanet etmeyecektir emin ol.

yediğin şeyleri bir yazar mısın?

diez bunu beğendi.
  3. Mustafa Kaya

Mustafa Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğim gibi whey proteinim var spordan önce ve sonra onu kullanıyorum . Sabah yarım ekmekle 2-3 yumurta peynirle devam ediyorum ara öğünde okulda olduğum için kek ile süt içiyorum . Öğle araları tavuk döner 2 adet fakat bunu eve giderek düzenli hale getirme şansımda var . Akşam ise genelde evde ne olursa gibi bir durum oluyor . Fakat dardanel ton yiyorum hafta da 2-3 gün . Bu arada programım pazartesi göğüs sırt çarşamba kol omuz cuma tekrar göğüs sırt olarak haftada 3 gün bacak ve karın çalıştırmıyor hocam ilk önce kilo almam gerektiğini söylediği için. Fakat 3 ay önce de aynı ağırlıkları kaldırıyordum şuan da öyle devam ediyorum bu yüzden no xplode ya da amino 3001 arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz ?

4. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    gaspari amino iyidir. sabah yumurta güzel öğlen döner güzel dedik diyelim her akşam ton balığı indir sen moruk. bir de alt vücut çalışmadan nasıl hacim kazanacakmışsın peki hocana bunu sordun mu :d vücutta ki testoyu ve growth hormonunu tetiklemeden nasıl üst vücut büyüyecek. kesinlikle bacak çalışman gerekir.

5. Mustafa Kaya

Mustafa Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Şubat 2015 ---
    universal amino 3001 damar belirginleştiriyo diyolar o doğru mu peki?

6. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    damar belirginleştirmenin farklı faktörleri var ama temel faktör yağ oranını azaltmak ve tuzsuz beslenmek. amoniasidin doğrudan bi etkisi olacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş