ACİL YARDIM DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NotSportive tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NotSportive

NotSportive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi akşamlar , benim bazı sorunlarım var . Çok büyük sorunlar olmamakla birlikte beni baya rahatsız etmekte . Öncelikle kendimi tanıtayım.
    Kilo : 61
    Boy : 1.76
    -----------
    Fiziksel özelliklerim bunlar . ( Konuyla ilgisi yok ama bu sene liseye başlayacağım . )
    Öncelikle sorularım ( sorunlarım )
    1-) Ben herhangi bir spor yapmıyorum . Hani erkeklerde doğuştan futbol yeteneği olur ya ben eksik doğmuşum :D ne futbola ne basketbola yeteneğim var . Kendimi nasıl geliştirebilirim ?
    2-) Ayağımda yarı düztabanlık var . Düzgün koşamıyorum ve bazen ayağımı öyle yamuk basıyorum ki beni sakat sananlar oluyor . Nasıl hızlı koşup düz basabilirim?
    3-) Spor salonuna gitme imkanım yok. Vücudumu biraz şekillendirmek istiyorum . Karın ve göğüs kası istiyorum . Bilgisi olanlardan bir kişi evde yapılabilecek spor programı hazırlarsa çok mutlu olurum .
    4-) Ben aşırı bilgisayar oynuyorum ve biraz kamburum çıkmaya başladı . Bunu da düzeltmenin yolu var mı ?
    Cevaplayanlara sonsuz teşekkür ederim.

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    1-) Bunun için futbol veya basketboldan anlayan arkadaşlarının olması gerekiyor. Senin gibi bir arkadaş vardı lisedeyken ayağına hiç top değmemiş her hafta beden derslerinde oynaya oynaya (2 haftada bir halı saha da atıyorduk) 2 yıl içinde normal bi savunma oyuncusu haline geldi. Bacakları ve boyunun uzun olması da avantaj sağlıyordu ona. Zayıf olduğu için isabetli uzun pas atamıyor onun dışında eksiği yok neredeyse.
    2-) Bu konu hakkında bir bilgim yok.
    3-) Göğüs için:
    http://www.madbarz.com/components/com_rsmediagallery/assets/gallery/800x448/c207a743729295491e95b1b48e72e249.jpg
    Karın için:
    Günde 8 Dakikada 6 Baklava Çıkarmak (Videolu) | YİGİTCE
    bu programlarını önerebilirim.
    4-) Aynı sorun bende de var. Belli bir kas kütlesine sahip olduktan sonra yürürken dik yürüyorsun pek fazla belli olmuyor ama oturunca kamburum çıkıyor. Oturduğum zamanlarda da dik oturmaya çalışıyorum. Forumu biraz araştırsaydın kamburluk ile ilgili bir çok bilgi olduğunu göecektin.
    Bozuk Postür (Kamburluk) Düzeltme Bilgi Bankası / Bölüm III-IV: Çözüm-Egzersizler | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu bu başlığı incelersen faydası olabilir.

3. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş