Abur cubur konusunda yardım edermisiniz.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OrkunBlgl tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OrkunBlgl

OrkunBlgl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar merhaba ben orkun spora yeni başladım vücut yağ oranım %21.4 onu düşürmek üzere 3 gün kardiyo 3 gün ağırlık çalışıyorum evde.Fakat abur cubur yemekten kendimi alamıyorum yaklaşık 3 haftadır yapıyorum gelişmeler var ama devamlı abur cubur yemek istiyorum. Eğer bunları yemessem çok çabuk reaksiyon vereceğimi biliyorum ama kendimi alıkoyamıyorum.Abur yemeyi kesmek için bildiğiniz bir yöntem varmı acaba teşekkürler.

2. John Philipi

John Philipi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Profosyonel Boksör
    kendine ufak şekli güzel(göze hitap eden) kaseler al ben reçellik tavsiye ederim (küçük çünkü) kendine düzenli haftada 1 gün alışveriş günü koy o gün gittiğinde fındık , fıstık ,badem tarzı nuts lardan al. Evde o ufak kaselerden birine yada 2 sine koy akşama kadar onu yeme hakkı tanı kendine yararlı yiyecek yemiş olursun ve çok yememiş olursun. Aynı alışverişte mısır gevreği ve form bisküviler alabilirsin. Süt al çok abur cubur istediğinde sütle mısır gevreğini ye diyebilirim. Yağ oranı azaltacaksan basit şekerden kaçmalısın. Şimdilik yararlı şeyler yiyerek bastırabilirsin diye fikir verebilirim. Domates salatalık marul havuç gibi sebzeler al. Dolabına at canın abur cubur istedi bir kase salata yap güzelinden ye. İlla tatlı bişe atmak istiyorsan ağzına çilekli yada muzlu protein tozu edin yarım yağlı süte karıştırıp içine buz çekip hatta meyveler çekip tatlı bir içecek yap diyebilirim.

3. OrkunBlgl

OrkunBlgl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Teşekkürler bunu yapicamda daha yeni başladım o yüzden protein tozu gibi şeyleri kullanmıyorum.

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Abur cubur dediğin şey eğer tatlı gıdalar ise, kötü kolestrolün var demektir. O sebeple günde 10 adet fındık, 5 adet badem veya ceviz yiyerek başlamalı, beyaz ekmeği hayatından çıkarmalısın. Zamanla tatlı isteğinde azalma gerçekleşecektir. İmkanın varsa 3 beyazdan da uzak dur. Un, şeker, tuz..

Sayfayı Paylaş